REKLAMA
REKLAMA

SANOCZEK: Miał prawie 3 promile i chciał prowadzić samochód. Zatrzymali go ochroniarze

SANOCZEK / PODKARPACIE. Wzorową postawą wykazali się dwaj pracownicy ochrony, którzy widząc nietrzeźwego mężczyznę, wsiadającego do samochodu, nie pozwolili mu odjechać. Po przyjeździe policjantów i zbadaniu stanu trzeźwości okazało się, że kierujący ma w organizmie prawie 3 promile alkoholu. Dodatkowo mężczyzna nie ma prawa jazdy.

Dwaj ochroniarze sprawdzający zabezpieczenia sklepu w miejscowości Sanoczek zauważyli mężczyznę, który chwiejnym krokiem przeszedł obok nich. Człowiek ten udał się w kierunku samochodu marki BMW, wsiadł do środka i próbował wycofać. Ochroniarze podbiegli do kierującego, otworzyli drzwi w samochodzie i uniemożliwili mu dalszą jazdę.

Policjanci, którzy przybyli na miejsce, wykonali niezbędne czynności, ustalili tożsamość kierującego oraz sprawdzili stan trzeźwości. Po zbadaniu okazało się, że 35-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, ma w organizmie prawie 3 promile alkoholu. Ponadto mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. 35-latek był agresywny i nie stosował się do poleceń funkcjonariuszy. Został osadzony w policyjnym areszcie do czasu wytrzeźwienia i uspokojenia się. Za zachowanie niezgodne z prawem odpowie przed sądem.

Pracownikom firmy ochroniarskiej gratulujemy godniej naśladowania postawy.

źródło: KPP Sanok

foto: zdjęcie ilustracyjne

20-04-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)