REKLAMA
REKLAMA

SANOK: Bordowy radiowóz „przechodzi na emeryturę”. Wkrótce na drogach pojawi się zastępca? (FILM, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Bordowy, nieoznakowany radiowóz Opel Vectra nie będzie dłużej użytkowany przez sanockich policjantów. W samochodzie pojawiła się poważna usterka silnika, a ponadto przejechał on blisko 300 tys. km, co jest umowną granicą dla pojazdów z wideorejestratorem. Niewykluczone, że na początku 2017 roku zastąpi go nowy model.

W styczniu bieżącego roku, nieoznakowany radiowóz Opel Vectra służący sanockim policjantom brał udział w kolizji z audi przy ul. Jagiellońskiej. Dwóch funkcjonariuszy trafiło do szpitala, ale na szczęście nie odnieśli oni poważnych obrażeń. W połowie lutego, po naprawie uszkodzeń, policyjny pojazd wrócił na drogi powiatu sanockiego. Jak się okazuje nie na długo.

Jak dowiadujemy się w sanockiej komendzie, kolizja nie miała wpływu na podjęcie decyzji o wycofaniu radiowozu z użytkowania. Pojawiła się w nim poważna usterka silnika. Dodatkowo, samochód miał przejechane już blisko 300 tys. km, a to umowna granica dla pojazdów wyposażonych w wideorejestrator. Wydział transportu przy komendzie wojewódzkiej uznał zatem, że to auto nie będzie już dłużej pomagało policjantom w wyłapywaniu piratów drogowych.

Niewykluczone, że na początku roku, do Sanoka trafi jeden z samochodów, które mają być przekazane do dyspozycji Komendzie Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie. Sanocka policja podaje, że aktualnie nie posiada nieoznakowanego radiowozu z wideorejestratorem.

SANOK: Wypadek z udziałem nieoznakowanej, policyjnej vectry. Dwóch funkcjonariuszy w szpitalu (FILM, ZDJĘCIA)

opel2

14-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)