REKLAMA
REKLAMA

SESJA W MIEŚCIE: O budżecie obywatelskim, MPZP i nowych projektach inwestycyjnych

SANOK / PODKARPACIE. We wtorek 19 lipca w Sali Herbowej Urzędu Miasta w Sanoku odbędzie się XXIII sesja Rady Miasta Sanoka. W porządku obrad między innymi o budżecie obywatelskim, MPZP terenu w dzielnicy Olchowce oraz o projektach „Początek tkwi w naturze” i „Artystyczna Kuźnia”.

Na podstawie art. 20 ust. 2 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (tekst  jedn. Dz. U. z 2016r. poz. 446) zwołuję XXIII Sesję Rady Miasta Sanoka VII kadencji, która odbędzie się w dniu 19 lipca 2016r. (wtorek) o godz. 1600 w Sali Herbowej pokój nr 64 Urzędu Miasta w Sanoku, ul. Rynek 1 z następującym porządkiem obrad:

1. Otwarcie obrad.
2. Powołanie sekretarza sesji.
3. Zapoznanie Rady z porządkiem obrad.
4. Informacja Przewodniczącego o złożonych interpelacjach.
5. Sprawozdanie Komisji z działalności między sesjami.
6. Sprawozdanie Burmistrza Miasta z działalności między sesjami.
7. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych dotyczących Budżetu Obywatelskiego Gminy Miasta Sanok, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
8. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie przystąpienia Gminy Miasta Sanoka do realizacji projektu „Początek tkwi w naturze” przygotowanego w partnerstwie w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska – Słowacja 2014-2020, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
9. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie wyrażenia zgody na przystąpienie Gminy Miasta Sanoka do realizacji zadania pod nazwą „Artystyczna Kuźnia – renowacja przestrzeni twórczej dla sztuk wizualnych w Sanoku” oraz zabezpieczenia w budżecie Miasta Sanoka na rok 2016 środków finansowych na jego realizację, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
10. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie przystąpienia do sporządzenia zmiany części MPZP terenu położonego w dzielnicy OLCHOWCE d. Jednostka Wojskowa, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
11. Rozpatrzenie wniosku Burmistrza Miasta w sprawie uchwalenia regulaminu korzystania ze ścieżki przyrodniczo-edukacyjnej na terenie Gminy Miasta Sanoka, z ewentualnym podjęciem uchwały w tej sprawie.
12. Interpelacje.
13. Wolne wnioski i zapytania.
14. Zamknięcie obrad sesji.

Przewodniczący Rady Miasta
Zbigniew Daszyk

źródło: materiały nadesłane

10

19-07-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)