REKLAMA
REKLAMA

Spotkanie w sprawie Sanockiej Ligi Unihokeja

SANOK / PODKARPACIE. W poniedziałek o godzinie 16:00 odbędzie się spotkanie związane ze startem X edycji Sanockiej Ligi Unihokeja. Pojawiły się pierwsze konkretne informacje dotyczące kształtu przyszłych rozgrywek.

Według wstępnych ustaleń, rywalizacja może przenieść się do Zagórza, do hali miejscowego gimnazjum. Niestety nie powiódł się bowiem zamysł kontynuowania rozgrywek w hali Centrum Sportowo-Dydaktycznego PWSZ w Sanoku, a inne obiekty nie posiadają hali o wymiarach 40 x 20 m (pełny wymiar), jaka potrzebna jest do gry w unihokeja.

Również wstępnie, chętnych do gry jest 10 drużyn. Organizatorzy przewidują wydłużenie czasu gry. Prawdopodobnym dniem rozgrywania spotkań jest piątek (jedyna możliwość).

Spotkanie organizacyjne odbędzie się w poniedziałek 26 września o godzinie 16:00 w cukierni „Coś Słodkiego Cafe” przy ul. Cerkiewnej 2. Obecność obowiązkowa dla przedstawicieli wszystkich zainteresowanych zespołów.

Najprawdopodobniej jubileuszowy sezon SLU wystartuje 7 października.

Wydaje się, że liga znów ruszy pod egidą Polskiego Związku Unihokeja i będzie stanowić jedną z grup I ligi. Zwycięzcy będą mieli prawo gry w turnieju o awans do ekstraligi.

Organizacją sezonu zajęli się głównie: Piotr Skubiński, Bartłomiej Milczanowski i Jakub Barć. Pomaga dotychczasowy koordynator i twórca SLU Dariusz Dorotniak.

35

źródło: archiwum Esanok.pl

23-09-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)