REKLAMA
Praca Auto Serwis
Janas Podłogi
REKLAMA

UWAGA KIEROWCY! Fatalne warunki na Gruszce. „Auto zjeżdżało w poprzek jezdni, z trzymiesięcznym dzieckiem w środku” (ZDJĘCIA)

LESKO / PODKARPACIE. Otrzymaliśmy sygnał o fatalnych warunkach drogowych na drodze przez Gruszkę, między Leskiem a Tarnawą Górną. – Od strony Leska jezdnia jest całkowicie oblodzona. Samochód terenowy z napędem na cztery koła zjeżdżał po niej w poprzek drogi. W środku było trzymiesięczne dziecko. Czekamy na piaskarkę – mówi kobieta dzwoniąca do naszej redakcji.

Jak mówi nasza Czytelniczka, która zadzwoniła do redakcji, sama stoi w korku i chce ostrzec innych kierowców, aby nie planować podróży tamtą trasą. Relacjonuje, że warunki na drodze od strony Leska są niebezpieczne.

Jezdnia jest oblodzona. Samochód terenowy z napędem na cztery koła stracił przyczepność, obrócił się w poprzek drogi i zjechał z góry. Na szczęście zatrzymał się przed autami ustawionymi przed podjazdem. W środku było trzymiesięczne dziecko. Dzwoniliśmy na policję, mamy również wiadomość, że piaskarka pojawi się za 15 minut – opisuje nasza rozmówczyni i dodaje: – Lepiej jest od strony Sanoka. Tam nawierzchnia została posypana, a lód się roztopił.

AKTUALIZACJA:

Kolejny sygnał z drogi przez Gruszkę.

Samochody były „uwięzione” od 8:30 do 10:10. Kilka minut temu przyjechała piaskarka, więc droga będzie przejezdna – mówi kierująca.

A tak wyglądała w tym samym czasie droga od strony Zagórza.

1

foto: materiały nadesłane

05-02-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)