REKLAMA
przeprosiny
REKLAMA

ZAGÓRZ: „Z językiem angielskim trzeba się trochę zaprzyjaźnić”. Dawid Łega robi to doskonale!

Dawid Łega, uczeń Gimnazjum w Zagórzu, został zwycięzcą „Powiatowego Konkursu na Najlepszego Anglistę” w kategorii klas trzecich organizowanego przez Gimnazjum nr 1 w Sanoku. W kategorii klas pierwszych miejsce 3 zajął nasz, równie zdolny uczeń, Szymon Marszałek, zdobywając 50 punktów.

Dawid zdystansował przeciwników potwierdzając swój wysoki poziom znajomości języka angielskiego.  Nie jest to jedyny jego sukces. W tym roku został on również Laureatem Konkursu z języka angielskiego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty oraz laureatem Ogólnopolskiego Konkursu OLIMPUS, w którym zdobył komplet punktów. Również w konkursie dla szkół gimnazjalnych zorganizowanym przez ZS nr 3 w Sanoku zdobył 1 miejsce.

To wielki sukces, zważywszy na fakt, że Dawid nigdy nie korzystał z tak popularnych dziś „korków”,  a jedynie z oferty zajęć dodatkowych w szkole. Dawid jest bardzo zdystansowany do swoich sukcesów i woli dyskusje nt. japońskich filmów animowanych, które były pierwszym krokiem do jego kolejnej pasji związanej z kulturą i językiem japońskim. Wciąż powtarza, że ma dużo wolnego czasu a z językiem angielskim „trzeba się trochę zaprzyjaźnić.”

Dawidowi i Szymonowi życzymy spełnienia marzeń i gratulujemy wspaniałych sukcesów! Opiekunem uczniów jest J. Hryszko.

zdj. Dawidmateriały nadesłane

12-04-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)