REKLAMA
REKLAMA

ZAGÓRZ: „Z językiem angielskim trzeba się trochę zaprzyjaźnić”. Dawid Łega robi to doskonale!

Dawid Łega, uczeń Gimnazjum w Zagórzu, został zwycięzcą „Powiatowego Konkursu na Najlepszego Anglistę” w kategorii klas trzecich organizowanego przez Gimnazjum nr 1 w Sanoku. W kategorii klas pierwszych miejsce 3 zajął nasz, równie zdolny uczeń, Szymon Marszałek, zdobywając 50 punktów.

Dawid zdystansował przeciwników potwierdzając swój wysoki poziom znajomości języka angielskiego.  Nie jest to jedyny jego sukces. W tym roku został on również Laureatem Konkursu z języka angielskiego organizowanego przez Podkarpackiego Kuratora Oświaty oraz laureatem Ogólnopolskiego Konkursu OLIMPUS, w którym zdobył komplet punktów. Również w konkursie dla szkół gimnazjalnych zorganizowanym przez ZS nr 3 w Sanoku zdobył 1 miejsce.

To wielki sukces, zważywszy na fakt, że Dawid nigdy nie korzystał z tak popularnych dziś „korków”,  a jedynie z oferty zajęć dodatkowych w szkole. Dawid jest bardzo zdystansowany do swoich sukcesów i woli dyskusje nt. japońskich filmów animowanych, które były pierwszym krokiem do jego kolejnej pasji związanej z kulturą i językiem japońskim. Wciąż powtarza, że ma dużo wolnego czasu a z językiem angielskim „trzeba się trochę zaprzyjaźnić.”

Dawidowi i Szymonowi życzymy spełnienia marzeń i gratulujemy wspaniałych sukcesów! Opiekunem uczniów jest J. Hryszko.

zdj. Dawidmateriały nadesłane

12-04-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)