REKLAMA
REKLAMA

ZAŁUŻ: Skasowana osobówka po uderzeniu w dostawczaka. Jedna osoba w szpitalu (ZDJĘCIA)

ZAŁUŻ / PODKARPACIE. W Załużu osobowy citroen uderzył w stojący na jezdni samochód dostawczy. Przód osobówki został skasowany. Początkowo wydawało się, że nikt nie ucierpiał, ale ostatecznie jedna osoba trafiła na sanocki SOR. Kierująca citroenem, 34-letnia mieszkanka powiatu sanockiego była trzeźwa.

Do zdarzenia doszło w Załużu, przed południem. Ze wstępnych analiz policjantów wynika, że kierująca osobowym citroenem najechała na lewy tył samochodu dostawczego stojącego na jezdni przy zwężeniu drogi. Jak dowiadujemy się w sanockiej komendzie, w tym miejscu trwały roboty drogowe.

Kierująca nie odniosła obrażeń. Początkowo, wydawało się, że nie ucierpiał również mężczyzna znajdujący się w dostawczaku, ale po chwili poczuł się gorzej i karetką pogotowia został przewieziony na SOR.

34-letnia mieszkanka powiatu sanockiego, która prowadziła citroena była trzeźwa. Na razie nie wiadomo, czy zdarzenie będzie zakwalifikowane jako kolizja czy wypadek.

14-11-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)