REKLAMA
REKLAMA

Zjechał na przeciwny pas i zderzył się innym pojazdem


BIESZCZADY / PODKARPACIE. Bieszczadzcy policjanci interweniowali w miejscowości Chrewt na miejscu wypadku drogowego. Okazało się, że wypadek spowodował nietrzeźwy kierowca audi, który zjechał na przeciwny pas i zderzył się z renault. Badanie wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie.

Do wypadku doszło w piątek około godz. 18, w miejscowości Chrewt. Jak ustalili policjanci, kierujący audi jadąc w kierunku miejscowości Czarna, zjechał na przeciwny pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z kierującym renault. W wypadku ranne zostały trzy osoby – kierowca i pasażer renault oraz kierujący audi, którego przetransportowano Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala.

Okazało się, że 46-letni mieszkaniec Kluczborka, kierowca audi, był nietrzeźwy. Badania wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie. Teraz grozi mu odpowiedzialność za prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwości i spowodowania zdarzenia drogowego.

crash-1308575_1280

KPP Ustrzyki Dolne

13-09-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)