REKLAMA
REKLAMA

Zjechał na przeciwny pas i zderzył się innym pojazdem


BIESZCZADY / PODKARPACIE. Bieszczadzcy policjanci interweniowali w miejscowości Chrewt na miejscu wypadku drogowego. Okazało się, że wypadek spowodował nietrzeźwy kierowca audi, który zjechał na przeciwny pas i zderzył się z renault. Badanie wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie.

Do wypadku doszło w piątek około godz. 18, w miejscowości Chrewt. Jak ustalili policjanci, kierujący audi jadąc w kierunku miejscowości Czarna, zjechał na przeciwny pas ruchu doprowadzając do czołowego zderzenia z kierującym renault. W wypadku ranne zostały trzy osoby – kierowca i pasażer renault oraz kierujący audi, którego przetransportowano Lotniczym Pogotowiem Ratunkowym do szpitala.

Okazało się, że 46-letni mieszkaniec Kluczborka, kierowca audi, był nietrzeźwy. Badania wykazało ponad promil alkoholu w jego organizmie. Teraz grozi mu odpowiedzialność za prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwości i spowodowania zdarzenia drogowego.

crash-1308575_1280

KPP Ustrzyki Dolne

13-09-2016

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)