REKLAMA
REKLAMA

STS SANOK: Akcjonariusze i główni sponsorzy klubu podtrzymują gotowość reaktywacji. Oficjalny komunikat zarządu

SANOK / PODKARPACIE. Zarząd i rada nadzorcza spółki STS S.A. zdementowały doniesienia medialne mówiące, że zagrożona jest reaktywacja drużyny seniorskiej w nadchodzącym sezonie. W opublikowanym dzisiaj oficjalnym komunikacie czytamy, że wszyscy akcjonariusze podtrzymują gotowość reaktywacji drużyny. W oczekiwaniu na decyzje odnośnie kształtu I ligi, przygotowywane są alternatywne rozwiązania.

Oto treść oficjalnego komunikatu:

W nawiązaniu do ostatnich doniesień prasowych dotyczących sytuacji sanockiego hokeja, zarząd spółki oraz rada nadzorcza STS S.A. informują, że wszyscy akcjonariusze i sponsorzy tytularni klubu podtrzymują gotowość reaktywacji seniorskich rozgrywek hokeja na lodzie.

Reaktywacja seniorskiego hokeja jest dla nas priorytetem, niezależnie od poziomu rozgrywek, w których sanocka drużyna miałaby uczestniczyć. Nie jest prawdą że którykolwiek z akcjonariuszy nie jest otwarty na grę drużyny w pierwszej lidze. Występy w Polskiej Hokej Lidze, z uwagi na brak tzw dzikiej karty oraz sytuację finansową, na jaką wpływ miało zadłużenie z ubiegłego sezonu, są niemożliwe. Spółka jest gotowa na rozpoczęcie gry w pierwszej lidze, jednak z uwagi na fakt, że na dzisiaj tylko cztery drużyny wyraziły gotowość na podjęcie rywalizacji na tym poziomie, zarząd Spółki przygotowuje rozwiązania alternatywne. Do czasu rozstrzygnięcia ostatecznego kształtu rozgrywek pierwszej ligi sprawa formuły reaktywacji seniorskiego hokeja pozostaje otwarta.

Zarząd i rada nadzorcza STS S.A. w Sanoku

HOKEJ-1024x736-1024x736

25-05-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)