REKLAMA
REKLAMA

Autosan wygrał z Solarisem i Ursusem. Ziarnko do ziarnka, a sukces nadejdzie

SANOK / PODKARPACIE. Autosan wygrał przetarg na dostawę autobusów Sancity 12LF do Nowej Soli. Otwarcie ofert nastąpiło w dniu 15 maja. Jest też duża szansa, że dostarczy autobusy do Łomianek. Sanocka spółka dzielnie radzi sobie na rynku, konkurując cenowo, ale bardzo dobre opinie zyskuje też na testach.


Jak podaje portal Infobus, w Nowej Soli Autosan rywalizował z Ursusem i Solarisem. Nasza spółka zmieściła się w budżecie i z kwotą 3 788 400 zł brutto wygrała zamówienie na zakup czterech autobusów klasy MAXI. Była to najniższa kwota.

Ten sam skład oferentów wziął udział w przetargu na dostawę autobusów do Łomianek. Zamówienie złożyła spółka Komunikacja Miejska. Dotyczy ono dwóch sztuk autobusów klasy MAXI. Otwarcie ofert nastąpiło w dniu 12 maja. Autosan za dwa autobusy Sancity 12LF zaoferował sumę 2 088 294,00 zł brutto, co jest zgodne z budżetem przeznaczonym na ten cel i stanowi najniższą kwotę. Trochę wyższą dał Ursus. Natomiast Autosan zaproponował najszybszy termin terminem dostawy: 89 dni od daty podpisania umowy. Konkurenci zobowiązali się, że dostarczą pojazdy w terminie 120 i 150 dni.
Rozstrzygnięcie przetargu zależy od oceny technicznej.

autosan

foto: archiwum Autosan

16-05-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)