REKLAMA
REKLAMA

BIESZCZADY: Policjanci w pościgu za kierowcą spowodowali kolizję (ZDJĘCIA)

USTRZYKI DOLNE / PODKARPACIE. W środę w Ustrzykach Dolnych, podczas pościgu policyjnego, doszło do kolizji. Funkcjonariusze mieli zatrzymać kierowcę, który jechał bez uprawnień.

Policjanci czekali na wskazany pojazd w Ustrzykach Dolnych. Kiedy zauważyli go, jeden z funkcjonariuszy wysiadł z radiowozu i dał znak do zatrzymania się. Początkowo kierowca zwolnił, jednak w ostatniej chwili przyśpieszył tak, że policjant musiał odskoczyć na bok. Wówczas rozpoczęto policyjny pościg – relacjonuje mł. asp. Aleksandra Wołoszyn-Kociuba, rzecznik prasowy ustrzyckiej policji.

Wówczas rozpoczęto policyjny pościg. Na skrzyżowaniu z ulica Fabryczną doszło do kolizji radiowozu z prywatnym samochodem.

Mimo tego, że policjanci używali sygnałów dźwiękowych i świetlnych, to w każdym przypadku jesteśmy zobowiązani do zachowania szczególnej ostrożności. Jeden z funkcjonariuszy za spowodowanie kolizji został ukarany mandatem oraz 6 pkt karnymi – wyjaśnia rzecznik.

Kierowcy udało się uciec. Jednak jeszcze tego samego dnia ustalono jego personalia i zatrzymano. Czynności w tej sprawie prowadzi KPP w Ustrzykach Dolnych.

Do naszej redakcji dotarły też zdjęcia samochodu, który ucierpiał w kolizji z policją w Ustrzykach.

31-03-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)