REKLAMA
REKLAMA

INTERWENCJA: Bajoro obok szpitala to nie parking (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Czytelnicy kolejny raz zauważają problem i zgłaszają go naszej redakcji. Sprawa dotyczy terenu sanockiego szpitala, który pełni funkcję parkingu. Plac posiada duże nierówności i głębokie kałuże, w których zalega woda. 

– Ludzie brodząc w błocie, przenoszą wszystko na butach do szpitala, ten dziki parking należy w jakiś sposób zagospodarować albo zamknąć – pisze Czytelnik

Zwróciliśmy się do starostwa powiatowego i dyrekcji szpitala z prośbą o wyjaśnienie przyczyn stanu technicznego nawierzchni.

Nie jest to parking i nigdy nim nie był, nie ma tam wydzielonych miejsc postojowych, w trakcie prowadzonych na terenie SPZOZ-u prac budowlanych miejsce to służyło jako tzw. zaplecze budowy i skład materiałowy, co widać na przedmiotowym zdjęciu – wyjaśnia Grzegorz Panek, z-ca dyrektora ds. administracyjnych SP ZOZ w Sanoku.

image[1] (2)

Obecnie kierowcy na własną odpowiedzialność wykorzystują to miejsce do postoju Należy przypomnieć, iż gdy szpital był projektowany i budowany (lata 60-te ubiegłego wieku) w Polsce było zarejestrowanych około 100 tys. samochodów osobowych, dzisiaj jest ich ok. 17 mln. Na chwilę obecną szpital dysponuje ok. 150 miejscami parkingowymi – dodaje Grzegorz Panek.

W powyższej sprawie nie otrzymaliśmy odpowiedzi od Starostwa Powiatowego w Sanoku.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

20-10-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)