REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA INTERWENCJA: „Mamy XXI wiek! A egipskie ciemności nie pierwszy raz utrudniają nam życie” (ZDJĘCIE)

SANOK / PODKARPACIE. Jeden z naszych Czytelników zastanawia się, co dzieje się z oświetleniem na osiedlu Błonie. Relacjonuje, że od kilku dni od godzin wieczornych do porannych latarnie są zgaszone, a powrót do domu po zmierzchu to nie lada wyczyn.

Interwencja Internauty trafiła do naszej redakcji.

Od kilku dni w porze wieczornej, do godzin porannych, nie świecą latarnie. Zauważyłem brak oświetlenia na ulicach: Prugara Ketlinga, Kochanowskiego, Alei  Szwajcarii oraz przyległych do nich. Powrót do domu po zmierzchu staje się w dużym stopniu utrudniony. Proszę w imieniu mieszkańców o interwencję w tej sprawie – pisze Czytelnik.

Żyjemy w XXI wieku! Egipskie ciemności nie pierwszy raz utrudniają nam życie! – dodaje poirytowany. – Jest to niebezpieczne dla pieszych, gdzie droga do dużych zakładów pracy przebiega przez to osiedle, oraz kierowców i właścicieli samochodów. Między innymi ciemność utrudnia widoczność, ale także wpływa na brak bezpieczeństwa zaparkowanych aut. Na nic zda się monitoring gdy jest po prostu ciemno – kwituje.

O przyczyny takiego stanu rzeczy zapytaliśmy w sanockim magistracie.

Do tej pory nie otrzymaliśmy sygnału od mieszkańców, że coś jest nie tak z oświetleniem ulicznym na osiedlu Błonie – informuje Zbigniew Chmura, główny specjalista do spraw energetyki. – Rzeczywiście, mieliśmy kłopoty na ulicy Zielonej, ale już jest w porządku – uzupełnia.

Podkreśla również, że w mieście latarnie świecą całą noc. Natomiast po zmroku światło jest nieco słabsze. Zachęca także do zgłaszania takich przypadków.

Każdy sygnał będzie sprawdzony. Staramy się w miarę możliwości i jak najszybciej usuwać awarie – kwituje Zbigniew Chmura.

unnamed

Mieszkańcy osiedla Błonie na potwierdzenie swoich słów postanowili przesłać zdjęcia do redakcji.

24-05-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)