REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA INTERWENCJA: „Mamy XXI wiek! A egipskie ciemności nie pierwszy raz utrudniają nam życie” (ZDJĘCIE)

SANOK / PODKARPACIE. Jeden z naszych Czytelników zastanawia się, co dzieje się z oświetleniem na osiedlu Błonie. Relacjonuje, że od kilku dni od godzin wieczornych do porannych latarnie są zgaszone, a powrót do domu po zmierzchu to nie lada wyczyn.

Interwencja Internauty trafiła do naszej redakcji.

Od kilku dni w porze wieczornej, do godzin porannych, nie świecą latarnie. Zauważyłem brak oświetlenia na ulicach: Prugara Ketlinga, Kochanowskiego, Alei  Szwajcarii oraz przyległych do nich. Powrót do domu po zmierzchu staje się w dużym stopniu utrudniony. Proszę w imieniu mieszkańców o interwencję w tej sprawie – pisze Czytelnik.

Żyjemy w XXI wieku! Egipskie ciemności nie pierwszy raz utrudniają nam życie! – dodaje poirytowany. – Jest to niebezpieczne dla pieszych, gdzie droga do dużych zakładów pracy przebiega przez to osiedle, oraz kierowców i właścicieli samochodów. Między innymi ciemność utrudnia widoczność, ale także wpływa na brak bezpieczeństwa zaparkowanych aut. Na nic zda się monitoring gdy jest po prostu ciemno – kwituje.

O przyczyny takiego stanu rzeczy zapytaliśmy w sanockim magistracie.

Do tej pory nie otrzymaliśmy sygnału od mieszkańców, że coś jest nie tak z oświetleniem ulicznym na osiedlu Błonie – informuje Zbigniew Chmura, główny specjalista do spraw energetyki. – Rzeczywiście, mieliśmy kłopoty na ulicy Zielonej, ale już jest w porządku – uzupełnia.

Podkreśla również, że w mieście latarnie świecą całą noc. Natomiast po zmroku światło jest nieco słabsze. Zachęca także do zgłaszania takich przypadków.

Każdy sygnał będzie sprawdzony. Staramy się w miarę możliwości i jak najszybciej usuwać awarie – kwituje Zbigniew Chmura.

unnamed

Mieszkańcy osiedla Błonie na potwierdzenie swoich słów postanowili przesłać zdjęcia do redakcji.

24-05-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)