REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA STRAŻACKA: Potrącenie pieszej i czujki ratujące życie

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu strażacy kilkakrotnie sprawdzali stan tlenku węgla w mieszkaniach. Interweniowali podczas zdarzeń drogowych oraz pomagali policji w otwarciu jednego z mieszkań.

Zabójczy czad

Okres zimowy to czas wzmożonych kontroli poziomu tlenku węgla oraz interwencji z nim związanych. W minionym tygodniu strażacy pięciokrotnie sprawdzali stężenie CO. Czynili to w Sanoku przy ulicy Heweliusza, Armii Krajowej, Robotniczej. W dwóch przypadkach, to jest w Sanoku na Stróżowskiej oraz w Zagórzu na Batorego, zabrano poszkodowanych do szpitala.

Strażacy odnotowali także przypadek, gdzie właściwie zadziałała czujka. Interweniowano wówczas w Sanoku przy ulicy Łaziennej.

Zdarzenia drogowe

Dwukrotnie strażacy wyjeżdżali do akcji na drogach powiatu. W pierwszym przypadku doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych w Zarszynie na ulicy Bieszczadzkiej. Do podobnego zdarzenia doszło także w Zahutyniu. W obu przypadkach nie było osób poszkodowanych.

Współpraca z policją

W Sanoku przy Okulickiego strażacy pomagali funkcjonariuszom policji w otwarciu jednego z tamtejszych mieszkań.

Niebezpieczne drzewo

W Pakoszówce znad jezdni usuwano pochylone drzewo.

foto009

źródło: KP PSP Sanok

24-01-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)