REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA: „Mogło kogoś zabić!”. Przy Kościuszki z Jagiellońską odpadł gzyms z kamienicy (TRANSMISJA, ZDJĘCIA)

AKTUALIZACJA: „Mogło kogoś zabić!”. Przy Kościuszki z Jagiellońską odpadł gzyms z kamienicy (TRANSMISJA, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Dzisiaj około 7.00 przy skrzyżowaniu ulicy Kościuszki z Jagiellońską, odpadł gzyms z jednej z kamienic. – Mogło kogoś zabić! – mówi przechodzeń. Służby pracowały nad zabezpieczeniem terenu.

Do zdarzenia doszło dzisiaj rano około godziny 7. Gzyms oberwał się z jednej z kamienic, gdzie są zlokalizowane sklepy i z impetem spadł na chodnik.

8

Bezsprzecznie w tym miejscu można mówić o dużym natężeniu ruchu pieszych. Strach pomyśleć co by się stało, gdyby w momencie upadku gzymsu był tam człowiek.

Tuż po zdarzeniu straż pożarna oraz policja częściowo uprzątnęły teren. Założono taśmy odgradzające i ten fragment chodnika czasowo wyłączono z ruchu.

Policja nie zgodziła się na wyłączenie ulicy z ruchu. Dlatego też byliśmy zobowiązani do wynajęcia specjalistycznej zwyżki, na której pracownicy zabezpieczą zniszczoną ścianę. W ten sposób unikniemy utrudnień w ruchu, również na chodniku – mówi Jan Paszkiewicz, prezes zarządu Sanockiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej.

Gzyms już został zabezpieczony.

27-10-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)