REKLAMA
REKLAMA
Guardia

AKTUALIZACJA: „Mogło kogoś zabić!”. Przy Kościuszki z Jagiellońską odpadł gzyms z kamienicy (TRANSMISJA, ZDJĘCIA)

AKTUALIZACJA: „Mogło kogoś zabić!”. Przy Kościuszki z Jagiellońską odpadł gzyms z kamienicy (TRANSMISJA, ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Dzisiaj około 7.00 przy skrzyżowaniu ulicy Kościuszki z Jagiellońską, odpadł gzyms z jednej z kamienic. – Mogło kogoś zabić! – mówi przechodzeń. Służby pracowały nad zabezpieczeniem terenu.

Do zdarzenia doszło dzisiaj rano około godziny 7. Gzyms oberwał się z jednej z kamienic, gdzie są zlokalizowane sklepy i z impetem spadł na chodnik.

8

Bezsprzecznie w tym miejscu można mówić o dużym natężeniu ruchu pieszych. Strach pomyśleć co by się stało, gdyby w momencie upadku gzymsu był tam człowiek.

Tuż po zdarzeniu straż pożarna oraz policja częściowo uprzątnęły teren. Założono taśmy odgradzające i ten fragment chodnika czasowo wyłączono z ruchu.

Policja nie zgodziła się na wyłączenie ulicy z ruchu. Dlatego też byliśmy zobowiązani do wynajęcia specjalistycznej zwyżki, na której pracownicy zabezpieczą zniszczoną ścianę. W ten sposób unikniemy utrudnień w ruchu, również na chodniku – mówi Jan Paszkiewicz, prezes zarządu Sanockiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej.

Gzyms już został zabezpieczony.

27-10-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)