REKLAMA
REKLAMA

Nie zatrzymał się do kontroli, policjanci ruszyli w pościg. 28-latek miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie

GLINNE / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali 28-latka z Łobozewa, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Mężczyzna uciekał volvo jadąc z pasażerem. Jak się okazało kierujący w organizmie miał ponad 2 promile alkoholu. Teraz jego sprawą zajmie się sąd.


Wczoraj przed godz. 20, policjanci otrzymali zgłoszenie, że od strony Orelca w kierunku Leska samochodem marki Volvo jedzie najprawdopodobniej pijany kierowca. W miejscowości Glinne policjanci napotkali opisywany pojazd, którego kierowca mimo sygnałów nie zatrzymał się do kontroli. Swoją jazdę do Leska kontynuował zygzakiem , często zjeżdżając na przeciwległy pas ruchu. Do zatrzymania nie skłoniła go nawet pokrywa silnika, która otworzyła się i całkowicie zasłoniła drogę uciekającemu.

Policjanci przy wjeździe do miasta zatrzymali samochód. Kierowca był pijany. 28-letni mieszkaniec Łobozewa w organizmie miał 2,16 promila alkoholu. Pasażer pojazdu również był pijany. 22-latek w organizmie miał 2,77 promila. Mężczyzna który kierował samochodem za swój czyn odpowie teraz przed sądem.

50914740524

źródło: KPP Lesko

18-10-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)