REKLAMA
REKLAMA

Nie zatrzymał się do kontroli, policjanci ruszyli w pościg. 28-latek miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie

GLINNE / PODKARPACIE. Policjanci zatrzymali 28-latka z Łobozewa, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Mężczyzna uciekał volvo jadąc z pasażerem. Jak się okazało kierujący w organizmie miał ponad 2 promile alkoholu. Teraz jego sprawą zajmie się sąd.


Wczoraj przed godz. 20, policjanci otrzymali zgłoszenie, że od strony Orelca w kierunku Leska samochodem marki Volvo jedzie najprawdopodobniej pijany kierowca. W miejscowości Glinne policjanci napotkali opisywany pojazd, którego kierowca mimo sygnałów nie zatrzymał się do kontroli. Swoją jazdę do Leska kontynuował zygzakiem , często zjeżdżając na przeciwległy pas ruchu. Do zatrzymania nie skłoniła go nawet pokrywa silnika, która otworzyła się i całkowicie zasłoniła drogę uciekającemu.

Policjanci przy wjeździe do miasta zatrzymali samochód. Kierowca był pijany. 28-letni mieszkaniec Łobozewa w organizmie miał 2,16 promila alkoholu. Pasażer pojazdu również był pijany. 22-latek w organizmie miał 2,77 promila. Mężczyzna który kierował samochodem za swój czyn odpowie teraz przed sądem.

50914740524

źródło: KPP Lesko

18-10-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)