REKLAMA
REKLAMA

OFERTY PRACY Z PUP SANOK: Pracownik ochrony, kierowca lub sprzedawca. Pracy szukaj ponadto na Sanok24.pl

SANOK / PODKARPACIE. W ostatnim tygodniu na stronie internetowej Powiatowego Urzędu Pracy w Sanoku pojawiło się kilkanaście nowych ofert pracy.  Pracę można znaleźć w ochronie, jako kierowca lub osoba sprzątająca. Sprawdź oferty z PUP, a także szukaj pracy z Sanok24.pl

Najnowsze oferty pracy znajdziecie Państwo także na stronie Podkarpacie24.pl >>>> kliknij…

 

W zakładce „Praca” i kategorii „Dam pracę” znajduje się w chwili obecnej 209 pozycji.

Poniżej wybrane oferty pracy zamieszczone na stronie PUP w Sanoku:

1. Osoba sprzątająca (umowa o pracę) – dwie zmiany – 40 godzin pracy w tygodniu (etat) – wynagrodzenie od 2 000 zł brutto – kontakt z Międzywojewódzka Usługowa Spółdzielnia Inwalidów w Rzeszowie Oddział terenowy w Sanoku.

2. Pracownik ochrony (umowa o pracę) – dwie zmiany – 40 godzin pracy w tygodniu (etat) – wynagrodzenie od 2 000 zł brutto – kontakt z Międzywojewódzka Usługowa Spółdzielnia Inwalidów w Rzeszowie Oddział terenowy w Sanoku.

3. Pracownik ochrony z licencją (umowa o pracę) – dwie zmiany – 40 godzin pracy w tygodniu (etat) – wynagrodzenie od 2 000 zł brutto – kontakt z Międzywojewódzka Usługowa Spółdzielnia Inwalidów w Rzeszowie Oddział terenowy w Sanoku.

4. Kierowca do 3,5 tony – zmianowość inna – wynagrodzenie od 2 000 zł brutto – kontakt z Aterima Sp. z o.o.

5. Kierowca C+E (umowa o pracę) – zmianowość inna – 40 godzin pracy w tygodniu (etat) – wynagrodzenie od 5 000 zł brutto – kontakt z „Transmat” Maciej Kowalik.

6. Pomoc stolarza (umowa o pracę) – jedna zmiana – 40 godzin pracy w tygodniu (etat) – wynagrodzenie od 2 000 zł brutto – kontakt przez PUP Sanok.

7. Operator piły tarczowej (umowa o pracę) – dwie zmiany – 40 godzin pracy w tygodniu (etat) – wynagrodzenie od 2 000 zł brutto – kontakt przez PUP Sanok.

8. Operator maszyn (umowa o pracę) – trzy zmiany – 40 godzin pracy w tygodniu (etat) – wynagrodzenie od 2 000 zł brutto – kontakt przez PUP Sanok.

9. Robotnik gospodarczy (umowa o pracę) – jedna zmiana – 40 godzin pracy w tygodniu (etat) – wynagrodzenie od 2 000 zł brutto – kontakt przez PUP Sanok.

10. Sprzedawca (umowa o pracę) – dwie zmiany – 40 godzin pracy w tygodniu (etat) – wynagrodzenie od 2 000 zł brutto – kontakt z EMI-KA Sylwia Chrzan.

11. Sprzedawca (umowa o pracę na okres próbny) – jedna zmiana – 40 godzin pracy w tygodniu (etat) – wynagrodzenie od 2 000 zł brutto – kontakt z PPHU „Rich” Ryszard Piechowicz.

12. Specjalista ds. serwisu i reklamacji (umowa o pracę) – jedna zmiana – 40 godzin pracy w tygodniu (etat) – wynagrodzenie od 2 000 zł brutto – kontakt przez PUP Sanok.

Najnowsze oferty pracy znajdziecie Państwo także na stronie sanok24.pl . W zakładce „Praca” i kategorii „Dam pracę” znajduje się w chwili obecnej 209 pozycji.

zdjęcie poglądowe

zdjęcie poglądowe

02-03-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)