REKLAMA
REKLAMA

STAL SANOK: Start ligi za niewiele ponad trzy tygodnie. „Zawodnicy mocno dostają w kość”

SANOK / PODKARPACIE. Do startu rundy wiosennej w klasie okręgowej pozostało niewiele ponad trzy tygodnie. Drużyna Geo-Eko Ekoball-u Stali Sanok solidnie przygotowuje się do rozgrywek.

– Zawodnicy mocno dostają w kość. Niektórzy narzekają „na ciężkie nogi”. jednak, im solidniej przepracujemy ten okres, tym będzie łatwiej gdy ruszą rozgrywki. Obecnie pracujemy przede wszystkim nad siłą i wytrzymałością – zaznacza Robert Ząbkiewicz, opiekun żółto-niebieskich.

Przygotowany cykl sparingów sprawił, że raz gramy z silniejszym, raz ze słabszym przeciwnikiem. I tak wczoraj (1 marca) piłkarze Ekoball-u zremisowali bezbramkowo z czwartoligowym LKS-em Pisarowce. Kilka dni wcześniej pokonali ULKS Grabówkę 3:0 (bramki: Krystian Jaklik, Patryk Wójcik, Michał Borek). Z kolei 21 lutego ulegli Polonii Przemyśl 1:3 (bramka: Szymon Słysz).

Robert Ząbkiewicz, foto: Tomasz Sowa

Robert Ząbkiewicz, foto: Tomasz Sowa

– Jeżeli chodzi o spotkania z wyżej notowanymi drużynami, LKS-em Pisarowce czy Polonią Przemyśl, to jestem z nich bardzo zadowolony. Choć nie ustrzegliśmy się błędów, to zagraliśmy konsekwentnie, z zaangażowaniem i sportową walką. Do meczów z tymi teoretycznie słabszymi przeciwnikami chłopcy podeszli chyba zbyt nonszalancko. Nad tym musimy na pewno popracować – podkreśla trener Ząbkiewicz.

Najbliższy sparing zaplanowany jest na sobotę 4 marca. W Ropczycach formę sanoczan sprawdzi miejscowa drużyna Błękitnych. Mecz zostanie rozegrany na naturalnym boisku. Kolejny mecz kontrolny w przyszłym tygodniu. Wiemy, że rywalem będzie drużyna Dynovii Dynów. Dokładny termin nie jest jeszcze znany.

Start rundy wiosennej w klasie okręgowej zaplanowany jest na 26 marca. Piłkarze Geo-Eko Ekoball-u Stali Sanok zagrają na wyjeździe z Górnikiem Strachocina.

foto-tomasz-sowaimg_2368

foto: Tomasz Sowa / archiwum Esanok.pl

02-03-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)