REKLAMA
REKLAMA

POWIAT PO BURZACH: Czy strażacy mieli pełne ręce roboty? (ZDJĘCIE)

SANOK / PODKARPACIE. Skutki burz z piorunami w powiecie sanockim tym razem nie były olbrzymie. Strażacy interweniowali kilkakrotnie wypompowując wodę z piwnic, udrażniając przepusty oraz usuwając powalone drzewa.

Clipboard02

foto: Kris / zdjęcie nadesłane

Jak informuje mł. bryg. Grzegorz Oleniacz, rzecznik prasowy sanockiej straży pożarnej, interweniowano kilka razy w powiecie sanockim.

Tym razem skutki burz nie były olbrzymie. Strażacy interweniowali pięciokrotnie. W Wolicy pompowano wodę z piwnicy, w Bukowsku udrażniano przepust. Z kolei w Mrzygłodzie należało oczyścić jezdnię z błota i ze szlamu, były kłopoty z przejazdem. W Tyrawie Wołoskiej także interweniowano i udrażniano przepust drogowy, tam woda rozlała się na budynki gospodarcze. Natomiast w Pakoszówce usuwano drzewo zagrażające bezpieczeństwu na drodze – wylicza.

Przypominamy naszym Czytelnikom, że do redakcji eSanok.pl można przesyłać zdjęcia różnorakich anomalii pogodowych, wypadków, zdarzeń losowych, interwencji itp.

woda1

zdjęcie poglądowe/archiwum eSanok.pl

31-05-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)