REKLAMA
TORUS

SANOK: Nowe oblicze koła wędkarskiego nr 3. Piękne stawy, duże ryby i coraz więcej zrzeszonych (VIDEO)

SANOK: Nowe oblicze koła wędkarskiego nr 3. Piękne stawy, duże ryby i coraz więcej zrzeszonych (VIDEO)

SANOK / PODKARPACIE. Nowy zarząd, nowe cele, pasja i zaangażowanie. Pierwsze efekty imponujące, co przyznają sami wędkarze. Mowa o kole PZW nr 3 w Sanoku, w którym od pół roku społecznie pracują nowi włodarze. Już na początku swojej działalności udało się im odmienić oblicze stawów należących do koła, znajdujących się na Sosenkach.

W Sanoku nie ma wielu stawów przystosowanych do łowienia ryb w takim stopniu jak te zarządzane przez „trójkę”. Poprawa warunków sprawiła, że korzysta z nich coraz większa grupa wędkarzy wybierając je zamiast wyjazdu na inne akweny poza miasto.

Co istotne zwiększa się grono wędkarzy zrzeszonych w kole nr 3. To motywacja, ale również większe pole manewru dla nowych włodarzy.

Niedawno, na Sosenkach zorganizowano drugą już odsłonę zawodów nocnych. Oprócz samej rywalizacji, nie zabrakło czasu na integrację i miłe spędzenie czasu.

Więcej w materiale video.

12

03-09-2017
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

AA2018-02-15 17:50:30
0 0
http://www.pzw.org.pl/pzwkrosno/wiadomosci/163458/60/limit_odznaczen_w_2018_r_oraz_oznaczone_kolorem_zielonym_kola_kt krosno udostępniło ilość członków poszczególnych kół , to dla tych co zrobili film jak to ludzi przybywa a widać jak odchodzą z tego koła ja też w tym roku odchodzę bo deklarowali że jest ponad 320 członków a z danych pzw krosno widać że jest ledwo ponad 200