REKLAMA
REKLAMA

Seniorski hokej wraca do Sanoka! Zaczynamy od I ligi

SANOK / PODKARPACIE. W dniu 26 kwietnia 2017r akcjonariusze STS SA, zarząd klubu, rada nadzorcza oraz przedstawiciel Urzędu Miasta Sanoka odbyli spotkanie celem ustalenia dalszej strategii rozwoju hokeja w Sanoku.

Uczestnicy spotkania zadeklarowali start drużyny seniorów w rozgrywkach pierwszej ligi hokeja na lodzie. Rozpoczęcie reaktywacji seniorskiego hokeja od niższej klasy rozgrywkowej ma na celu zapewnienie odpowiedzialnego rozwoju tej dyscypliny sportu, w oparciu o stabilny budżet i drużynę złożoną z wychowanków.

Niezależnie od powyższego, zarząd klubu będzie kontynuował prace nad powiększeniem grona sponsorów oraz zwróci się do Polskiego Związku Hokeja na Lodzie z prośbą o przedstawienie warunków, na których drużyna mogłaby wziąć udział w rozgrywkach Polskiej Hokej Ligi. Przedstawiciele klubu nie wykluczają startu drużyny w najwyższej klasie rozgrywkowej, jednak decyzja ta jest uzależniona od ostatecznego kształtu rozgrywek w sezonie 2017/2018, rozmów z nowymi sponsorami oraz decyzji PZHL dopuszczającej drużynę do startu w PHL.

Zarząd oraz akcjonariusze spółki STS SA.

12513689_10209137009490268_6630232674157726196_o

foto: Tomasz Sowa / archiwum Esanok.pl

26-04-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)