REKLAMA
REKLAMA

Seniorski hokej wraca do Sanoka! Zaczynamy od I ligi

SANOK / PODKARPACIE. W dniu 26 kwietnia 2017r akcjonariusze STS SA, zarząd klubu, rada nadzorcza oraz przedstawiciel Urzędu Miasta Sanoka odbyli spotkanie celem ustalenia dalszej strategii rozwoju hokeja w Sanoku.

Uczestnicy spotkania zadeklarowali start drużyny seniorów w rozgrywkach pierwszej ligi hokeja na lodzie. Rozpoczęcie reaktywacji seniorskiego hokeja od niższej klasy rozgrywkowej ma na celu zapewnienie odpowiedzialnego rozwoju tej dyscypliny sportu, w oparciu o stabilny budżet i drużynę złożoną z wychowanków.

Niezależnie od powyższego, zarząd klubu będzie kontynuował prace nad powiększeniem grona sponsorów oraz zwróci się do Polskiego Związku Hokeja na Lodzie z prośbą o przedstawienie warunków, na których drużyna mogłaby wziąć udział w rozgrywkach Polskiej Hokej Ligi. Przedstawiciele klubu nie wykluczają startu drużyny w najwyższej klasie rozgrywkowej, jednak decyzja ta jest uzależniona od ostatecznego kształtu rozgrywek w sezonie 2017/2018, rozmów z nowymi sponsorami oraz decyzji PZHL dopuszczającej drużynę do startu w PHL.

Zarząd oraz akcjonariusze spółki STS SA.

12513689_10209137009490268_6630232674157726196_o

foto: Tomasz Sowa / archiwum Esanok.pl

26-04-2017

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)