REKLAMA
REKLAMA

Album na 60-lecie sanockiego hokeja. Tak będzie wyglądał (ZDJĘCIA)

SANOK / PODKARPACIE. Na facebookowym profilu Sanockiej Republiki Hokejowej ukazało się kilkanaście zdjęć poszczególnych stron długo wyczekiwanego albumu na 60-lecie sanockiego hokeja. Publikacja, która liczy łącznie 208 stron jest gotowa i oczekuje na złożenie do druku. Pierwszymi egzemplarzami zostaną obdarowani darczyńcy, autorzy fotografii, zawodnicy, trenerzy i działacze. Druga partia będzie przeznaczona do sprzedaży dla kibiców.

Dzisiaj prezentujemy Wam kilkanaście stron z tej publikacji, która liczy aż 208 stron i składa się z krótkiego rysu historycznego oraz prezentacji kilkuset fotografii dokumentujących dzieje sanockiego hokeja od 1948 roku po rok 2018. Sądzimy że nie będziecie zawiedzeni – czytamy w komunikacie na profilu Sanockiej Republiki Hokejowej na portalu społecznościowym Facebook. – Uprzedzając wszelkie pytania, informujemy, ze ta pierwsza partia albumu nie będzie przeznaczona do sprzedaży. Chcemy nią uhonorować osoby, które pomogły nam w tworzeniu albumu, darczyńców, ludzi i instytucje, które udostępniły nam fotografie oraz zawodników i działaczy, którzy związali swe życie z sanockim hokejem. W momencie jednak, kiedy będziemy mieli dokładną informację o cenie pojedynczego egzemplarza, uruchomimy akcję subskrypcji na druk drugiej partii, tym razem dostępnej już dla wszystkich zainteresowanych.

Wydawnictwo wsparły następujące sanockie instytucje: Dworek Sanocki, Buksan-Łyko, PBS, BESCO, Józef Leśniak Fundacja, PRDiM, Instjosz, Hurtownia Stali Drim, Law For The People Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Poraszka, Marmur i Granit Kamieniarstwo Tomasz Stroka.

źródło: Sanocka Republika Hokejowa – -Facebook.com / Red.

17-12-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook

lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)