REKLAMA

BIESZCZADY: Motocyklista wjechał pod ciężarówkę. Nie żyje

BIESZCZADY / PODKARPACIE. Policjanci pracowali na miejscu wypadku, do którego doszło dziś, około południa w Bereżkach w powiecie bieszczadzkim. W zdarzeniu zginął kierowca motocykla.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, na zakręcie drogi wojewódzkiej nr 896 między Ustrzykami Górnymi a Stuposianami, kierujący motocyklem zjechał na przeciwny pas jezdni i zderzył się z nadjeżdżającym samochodem ciężarowym. Mimo podjętej akcji reanimacyjnej życia 42-letniego mężczyzny nie udało się uratować.

Policjanci ustalili, że kierujący ciężarowym manem był trzeźwy. Na miejscu pracowali policyjni eksperci, którzy zabezpieczali ślady.

źródło: KWP w Rzeszowie / foto: zdjęcie poglądowe

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Motocyklista wyprzedzał „na trzeciego” na serpentynach. Dwie akcje ratowników w tym samym czasie (ZDJĘCIA)

19-08-2018
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Komentarze niezarejestrowanych czytelników:

Kostucha,2018-08-19 19:04:44
0 0
Tak jak już wcześniej pisałam, nie jest to moje ostatnie słowo!
SMYLO2018-08-19 20:05:01
0 0
Lecz sie debilu.......
Edek2018-08-19 22:27:20
0 0
Zanim napiszesz jakikolwiek komentarz pomyśl, że piszesz o swoim kumplu, może przyjacielu albo ojcu czy bracie, może dziadku lub babci . Pomyśl że właśnie zadzwonił telefon i dowiedziałeś się że któraś z tych osób Ci zmarła albo zginęła w wypadku, lub w jakikolwiek inny sposób straciła życie. Pomyśl sobie że słodko śpisz i ktoś dzwoni w nocy do twoich drzwi i budzi Cie. Otwierasz drzwi a policja informuje Cie że twój syn lub córka zginęli w wypadku. Co wtedy byś byś napisał? NIC, nic byś nie napisał bo zabrakło by Ci sił by zmierzyć się z takim ciosem. Został byś powalony, Twoje serce by pękało z bólu, z tęsknoty, żalu. Chciałbyś aby ktoś podał Ci rękę bo straciłeś bliską Ci osobę, przyjaciela, syna, brata czy ojca. I co? Ktoś podchodzi i kopie Cie, nie masz sił a on Ci dowala . Takim ciosem są kretyńskie komentarze tych co nie stracili bliskiego. Każdy z was będzie musiał zmierzyć się takim bólem. Co byś wtedy chciał usłyszeć? To właśnie napisz.
Do Edka2018-08-19 23:23:57
0 0
SZACUN
Od Eli do Edka2018-08-20 09:35:42
0 0
Wiem o czym piszesz, też to przeżyłam z co gorsza wczoraj ja i mój partner najechalismy na ten wypadek przez cały czas w duchu myślałam oby przeżył, jechaliśmy do Ustrzyk Górnych więc akcje reanimacyjna musieliśmy po wyladowaniu helikoptera przeczekac przez co nie udalo nam się zrealizowac wypadu na Tarnice - ale jedyna myśl w głowie mojej to było wszystko nieważne oby człowiek przeżył jak zawracający ksiądz podszedł i powiedział nie przeżył to mimo że nie znaliśmy faceta to był cios. Obydwoje jesteśmy motocyklistami więc podwójnie nas ruszyło co bardziej mnie zdenerwowalo to ludzie na miejscu, my byliśmy 2 samochodem idioci z tyłu z aparatami i zdjęcia robią - tak to wygląda człowiek umiera w karetce a wspaniali turyści jak w zoo sesja i komentarze "prędkość" głupota" i to są "najmilsze" jakie padły od bezrozumnych. Pamiętajcie karma wraca - nikomu nie życzę takich wrażeń straciłam bliska mi osobę w bezsensownym wypadku i wiem co pisze, trochę empatii i myślenia to nie boli, pomyślcie o bliskich którzy będą to czytać z ja czytając czułam się podwójnie źle i straciłam szacunek do takich trolli. Nie wiemy co się wydarzyło do kladnie co czuł ten człowiek a każdy najmniejszy błąd popełniony podczas jazdy motocyklem cóż mści się podwójnie niech 1 rzuca kamieniem co nigdy nie popełnił błędu prowadząc jakikolwiek pojazd. Wyrazy współczucia dla rodziny przyjaciół znajomych.
do Eli2018-08-20 10:00:22
0 0
"mój partner"... przepraszam, masz na myśli konkubenta, czy partnera od jazdy motocyklem?
pytacz2018-08-20 11:47:00
0 0
Ludzie na motorach gdzie Wam tak ciągle się śpieszy? Czyżby na tamten świat? Wyprzedzacie na trzeciego, Nigdy nie jedziecie za sznurem samochodów tylko ciągle wyprzedzacie, bo ciągle gdzieś Wam sie śpieszy. Nie moge zrozumieć, tego gdzie tak pędzicie na tych swoich dwóch kółkach, zwłaszcza że to już kolejny śmiertelny wypadek w naszym regionie w ostatnich dniach. Kondolencje dla rodziny tragicznie zmarłego
szok2018-08-20 13:13:45
0 0
Mówcie co chcecie ale taki styl jazdy może zabić nie tylko sprawcę ale też osoby postronne, jadące prawidłowo więc nie wysilajcie się strasznie w obronie tego motocyklisty bo oni właśnie nagminnie łamią przepisy wyprzedzając na trzeciego czy jadąc po środkowej linii na jezdni, czego im robić nie wolno i tym razem chwała opatrzności, że zginął tylko sprawca.
Ajajajajaj.2018-08-20 13:54:14
0 0
Jezdzie taki baran, rozłożony jak na kozie ginekologicznej, pierdzi tłumikiem i z radości trzepie konia. A tu zonk- kostucha. jak widze tych debili na mutorach, jadących w dwóch szeregach i nie przepuszczających samochodów, to litości żadnej nie mam. Natura sama ich eliminuje. A ile nerek, wątróbek i serc dla normalnych ludzi na rynku.
Żyd Julian Tuwim2018-08-20 13:54:59
0 0
Nagrobek kierowcy - Tu leży ten który miał pierwszeństwo przejazdu, Nagrobek elektryczne - Niech mu światłość wiekuista świeci, Nagrobek piekarza - Tu leży piekarz, Panie Boże go nie karz, bo go wpędził do grobu, chleb własnego wyrobu, Nagrobek aferzysty - świadczy o tym ciężar tej płyty, nareszcie został nakryty
Ej ale od Tuwima2018-08-20 19:28:28
0 0
to się odwal, On negocjował nasze wejście do unii europejskiej!
Marins2018-08-20 21:06:01
0 0
Hmm pewnie zawał....albo chciał się zabić...hmm
driver2018-08-21 12:51:27
0 0
motory na tory
W głowie się nie miesci2018-08-23 19:12:50
0 0
Jak można napisać w takiej sytulacji "baran" eh szkoda słow ale takich przyjemniaczkó mamy duzo, jeszcze się trafisz!!! Cóż daleko nam do cywilizacji przez takich troglodytów.