HOKEJ: Sanok przegrał rewanż w ćwierćfinale play-off

Hokeiści Ciarko KH 58 Sanok przegrali rewanżowe wyjazdowe spotkanie z MHK 32 Liptowski Mikułasz 6:3. W rywalizacji do dwóch zwycięstw II ligi słowackiej jest remis i w niedzielę o godzinie 20:00 sanoczanie zmierzą się w decydującym meczu o awans do półfinału.

Decydująca była 29 minuta spotkania gdy w przeciągu 3 minut 44 sekund gospodarze zdobyli cztery bramki w przewadze w tym dwie gdy na lodzie mieli więcej dwóch zawodników. Sanoczanie po tych bramkach straconych w osłabieniu już się nie podnieśli. W niedziele czeka ich decydujące starcie o awans do półfinału play-off drugiej ligi słowackiej grupy B.

MHK 32 Liptowski Mikułasz B – HK 58 Sanok 6:3 (0:1, 5:2, 1:0) Stan rywalizacji: 1:1

Bramki: 30. Pavlovič (Mravec, Javorka, w podwójnej przewadze), 30. Matejka (Kubáň, w przewadze), 32. Rec (Grman, w podwójnej przewadze), 34. Martínek (Javorka, w przewadze), 40. Pavlovič (Oravec, Javorka), 50. Mravec (Koniar, Oravec) – 18. Wilusz (Witan, Filipau), 24. Mermer (Demkowicz, w przewadze), 36. Olearczyk (Biały).

Sędziowali: Valach – Hodoň, Knižka.
Minuty karne: 40 (w tym 30 minut za niesportowe zachowanie dla Fiala) -12.
Strzały: 43-25.
Widzów: 145.

Liptowski Mikułasz B: Melna – Javorka, Fiala, Grman, Rec, Oško, Martínek – Matejka, Gažo, Kubáň – Koniar, Pavlovič, Oravec – Kalousek, Mravec, Bacúr – Janček, Pawelski, Halaj.

Sanok: Skrabalak (50 min. Wojciechowski) – Olearczyk, Filipau, Demkowicz, Kuryła, Mazur, Gulbinowicz – Witan, Wilusz, Biały – Bielec, Mermer, Dobrzyński – Maciejko, Chmura, Sokalski.

za: hokej.net

Hokejowa demolka w Arenie Sanok! Nasi wygrywają w pierwszym meczu play-off aż 7:2! (FILM, ZDJĘCIA)