REKLAMA
TOMASZ PORĘBA Czesław Siekierski ZS2 GRZEGORZ BRAUN Joanna Frydrych ZS3
REKLAMA
BOGDAN RZONCA

IMPREZOWY ROZKŁAD JAZDY: Polska Noc Kabaretowa w Arenie! Do tego wystawy, konkursy, sport i atrakcje na wolnym powietrzu

BIESZCZADY24.PL / PODKARPACIE. Weekend zapowiada się interesująco. Najlepsze kabarety w Polsce w sanockiej Arenie, do tego taniec, konkursy i wystawy, nieco sportu dla hartu nie tylko ducha ale i ciała i coś dla miłośników ogrodnictwa. Zaplanuj z  nami swój wolny czas!

Wśród propozycji znalazły się warsztaty taneczne. Uczestnicy przejdą przez gorące tango, a dla tych, którzy wolą poobserwować, koncert FTT Flamenco.

20 kwietnia (piątek)

21 kwietnia (sobota)

22 kwietnia (niedziela)

person-1281768_960_720

20 kwietnia (piątek)

21 kwietnia (sobota)

22 kwietnia (niedziela)

W ten weekend znajdzie się również coś dla miłośników sztuki i dobrej muzyki jazzowej. Sanocki Dom Kultury zaprasza na wystawy oraz koncerty.

To nie wszystko! W niedzielne przedpołudnie zaplanowano coś dla fanów sportu, mianowicie rozpoczęcie sezonu w podnoszeniu ciężarów. Z kolei dla amatorów ogrodnictwa, fantastyczne Targi Ogrodnicze w Lutowiskach 2018.

Gwóźdź programu weekendowego to oczywiście Polska Noc Kabaretowa, wydarzenie na które od wielu tygodni czekają miłośnicy dobrego humoru i rozrywki. Najlepsze grupy kabaretowe z całego kraju wystąpią w Arenie Sanok.

Na co czekasz? Wybierz coś dla siebie!

Nie zapominaj, że cudowna aura sprzyja także wycieczkom do sanockich muzeów. Z pewnością warto odwiedzić Muzeum Historyczne i sanocki skansen.

MUZEUM HISTORYCZNE W SANOKU:

Godziny otwarcia od 1 kwietnia do 31 października

pon. 8:00 – 12:00
wt. 9:00 – 17:00
śr. 9:00 – 17:00
czw. 9:00 – 17:00
pt. 9:00 – 17:00
sob. 9:00 – 17:00
niedz. 9:00 – 17:00

MUZEUM BUDOWNICTWA LUDOWEGO W SANOKU:

Godziny otwarcia od 1 do 30 kwietnia od 9:00 do 16:00

20 kwietnia (piątek)

21 kwietnia (sobota)

22 kwietnia (niedziela)

person-1281768_960_720

20 kwietnia (piątek)

21 kwietnia (sobota)

22 kwietnia (niedziela)

20-04-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:






Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.