REKLAMA
ZS2 Zamek Lesko
PBS
REKLAMA

IMPREZOWY ROZKŁAD JAZDY: Polska Noc Kabaretowa w Arenie! Do tego wystawy, konkursy, sport i atrakcje na wolnym powietrzu

BIESZCZADY24.PL / PODKARPACIE. Weekend zapowiada się interesująco. Najlepsze kabarety w Polsce w sanockiej Arenie, do tego taniec, konkursy i wystawy, nieco sportu dla hartu nie tylko ducha ale i ciała i coś dla miłośników ogrodnictwa. Zaplanuj z  nami swój wolny czas!

Wśród propozycji znalazły się warsztaty taneczne. Uczestnicy przejdą przez gorące tango, a dla tych, którzy wolą poobserwować, koncert FTT Flamenco.

20 kwietnia (piątek)

21 kwietnia (sobota)

22 kwietnia (niedziela)

person-1281768_960_720

20 kwietnia (piątek)

21 kwietnia (sobota)

22 kwietnia (niedziela)

W ten weekend znajdzie się również coś dla miłośników sztuki i dobrej muzyki jazzowej. Sanocki Dom Kultury zaprasza na wystawy oraz koncerty.

To nie wszystko! W niedzielne przedpołudnie zaplanowano coś dla fanów sportu, mianowicie rozpoczęcie sezonu w podnoszeniu ciężarów. Z kolei dla amatorów ogrodnictwa, fantastyczne Targi Ogrodnicze w Lutowiskach 2018.

Gwóźdź programu weekendowego to oczywiście Polska Noc Kabaretowa, wydarzenie na które od wielu tygodni czekają miłośnicy dobrego humoru i rozrywki. Najlepsze grupy kabaretowe z całego kraju wystąpią w Arenie Sanok.

Na co czekasz? Wybierz coś dla siebie!

Nie zapominaj, że cudowna aura sprzyja także wycieczkom do sanockich muzeów. Z pewnością warto odwiedzić Muzeum Historyczne i sanocki skansen.

MUZEUM HISTORYCZNE W SANOKU:

Godziny otwarcia od 1 kwietnia do 31 października

pon. 8:00 – 12:00
wt. 9:00 – 17:00
śr. 9:00 – 17:00
czw. 9:00 – 17:00
pt. 9:00 – 17:00
sob. 9:00 – 17:00
niedz. 9:00 – 17:00

MUZEUM BUDOWNICTWA LUDOWEGO W SANOKU:

Godziny otwarcia od 1 do 30 kwietnia od 9:00 do 16:00

20 kwietnia (piątek)

21 kwietnia (sobota)

22 kwietnia (niedziela)

person-1281768_960_720

20 kwietnia (piątek)

21 kwietnia (sobota)

22 kwietnia (niedziela)

20-04-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:



Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)