REKLAMA
REKLAMA

KINO SDK: Kto czeka na Bohemian Rhapsody? Mamy bilety dla Was!

SANOK / PODKARPACIE. Czekacie na Bohemian Rhapsody? Już jest w kinie SDK! Chcesz zabrać swoją drugą połówkę czy przyjaciółkę na ten film? Dobrze się składa! Mamy dla Was podwójne zaproszenie! Odbierzcie je!

 

Tytuł oryginalny: Bohemian Rhapsody
Czas trwania: 134 min.
Produkcja: USA, Wielka Brytania , 2018
Gatunek: biograficzny / dramat / muzyczny
Dystrybutor filmu: Imperial – Cinepix
Reżyseria: Bryan Singer

źródło: YT 20th Century FOX

Obsada: Rami Malek, Lucy Boynton, Gwilym Lee, Ben Hardy

25.11.2018 godz. 16.30
27.11.2018 godz. 20.00
28.11.2018 godz. 20.00

Porywająca opowieść o zespole Queen, jego muzyce i niezwykłym wokaliście Freddie’em Mercurym (Rami Malek – serial TV ”Mr. Robot”), który przełamując stereotypy i konwencje, zdobył uwielbienie niezliczonych fanów. Film ukazuje błyskotliwą karierę zespołu, który dzięki ikonicznym utworom i rewolucyjnemu brzmieniu wspiął się na szczyty sławy, dopóki skandalizujący styl życia Mercury’ego nie postawił wszystkiego pod znakiem zapytania. Triumfalny powrót zespołu podczas koncertu na rzecz Live Aid z udziałem cierpiącego na śmiertelną chorobę Mercury’ego wszedł na trwałe do historii muzyki rockowej i po dziś dzień stanowi źródło inspiracji dla wszystkich tych, którzy czują się inni, niepoprawnych marzycieli i wielbicieli muzyki na całym świecie.

2018-11-08-6372JAK WYGRAĆ WEJŚCIÓWKĘ? TO PROSTE!

 

Aby zdobyć bilety, należy wysłać wiadomość elektroniczną e-mail na adres: promocja@esanok.pl z dopiskiem w tytule filmu, który wybrano, zawierającą dane uczestnika konkursu, tj. imię, nazwisko oraz numer telefonu. Rozdajemy podwójne wejściówki na każdy film.

Spośród zarejestrowanych zgłoszeń udziału w niniejszym konkursie, Redakcja przeprowadzi wybór pierwszego zgłoszenia, gdzie kryterium wyboru, będzie dokładna godzina wpłynięcia wiadomości na w/w skrzynkę pocztową, biorąc pod uwagę godzinę, minutę oraz sekundę pory dotarcia wiadomości.

Na zgłoszenia Redakcja oczekuje do 23 listopada 2018 r., do godziny 14.00 (tj. piątek). Po dokonaniu wyboru pierwszych osób, Redakcja skontaktuje się z tymi osobami telefonicznie, w godzinach od 14.00-16.00.

W konkursie może zostać zgłoszona wyłącznie jedna wiadomość e-mail z danym imieniem i nazwiskiem.

Udział w przedmiotowych konkursie jest równoznaczny ze zgodą na opublikowanie danych osobowych na stronie esanok.pl w myśl obowiązującej ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. jedn. Dz. U. 2016, poz. 922).

źródło: SDK/dystrybutor Kina

foto nagłówek: kadr z filmu YT

23-11-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)