REKLAMA
REKLAMA

Kładł się na jezdni, awanturował się i przekręcał znaki drogowe. Był kompletnie pijany

SANOK / PODKARPACIE. Policjanci interweniowali wobec mężczyzny, który będąc na ruchliwej drodze, kładł się na jezdnię utrudniając kierowcom bezpieczny przejazd przez skrzyżowanie. Młody mężczyzna znajdował się w stanie upojenia alkoholowego i nie był w stanie o własnych siłach dotrzeć do domu. Został zatrzymany do czasu wytrzeźwienia.

Policjanci otrzymali zgłoszenie w niedzielę przed godziną 23. Z informacji wynikało, że na skrzyżowaniu ulic Mickiewicza i Królowej Bony przebywa mężczyzna, który kładzie się na jezdni nie zważając na jadące samochody.

Policjanci na miejscu zastali mężczyznę leżącego na wysepce oddzielającej przejścia dla pieszych. Miał problemy z poruszaniem, a na widok policjantów stał się agresywny. Kontakt z nim był ograniczony i utrudniony. Policjanci ustalili, że chwilę wcześniej mężczyzna na stacji paliw wszczynał awanturę, gdyż nikt nie chciał sprzedać mu alkoholu. Po wyjściu ze stacji zaczął przekręcać znaki drogowe.

Mężczyzna został zatrzymany. Okazał się nim 26-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Urządzenie kontrolne wykazało, że ma w organizmie 2,5 promila alkoholu. 26-latek został zatrzymany do czasu wytrzeźwienia i uspokojenia się.

alcohol-428392_960_720

źródło: KPP Sanok

05-06-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)