REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Jechał z zakazem, miał 2,5 promila alkoholu. Nieuczciwy mechanik, „paparazzi” na posesji 29-latki i kurier-złodziej

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy policjanci interweniowali najczęściej na zgłoszenia kradzieży i włamań. Znalazł sie równiez pijany kierowca z zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz napastnicy, którzy zaatakowali kierującego osobówki.

Ukradł portfel

W Sanoku, przy ulicy Traugutta, okradziono 68-latkę. Kobieta zawiadomiła, że w trakcie robienia zakupów złodziej ukradł jej portfel. Wewnątrz znajdowały się dokumenty oraz pieniądze w kwocie 120 zł.

Zniknął telefon

W Zarszynie, ul. Bieszczadzka, 49-letniemu mieszkańcowi powiatu sanockiego ukradziono telefon komórkowy marki Huawei o wartości 500 zł na szkodę zawiadamiającego.

Pijany i z zakazem

Policjanci w czasie kontroli drogowej w Bukowsku ujawnili 45-latka kierującego renault, który znajdował się w stanie nietrzeźwości. badanie wykazało, że miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Ponadto kierujący posiada aktualny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych wydany przez Sąd Rejonowy w Sanoku do dnia 12.01.2019 r.

Nieuczciwy mechanik

44-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że został wprowadzony w błąd co do umowy na naprawę swojego samochodu. Usługa nie została wykonana, pomimo wpłaconej zaliczki oraz zakupu niezbędnych części. Pokrzywdzony straty oszacował na kwotę 2849 zł.

Kurier-złodziej

W Niebieszczanach 36-latek zawiadomił, że nieznany mu mężczyzna, który dostarczał zakupiony wcześniej towar, podczas przeładunku ukradł pieniądze. Zgłaszający na wyraźną prośbę dostawcy udostępnił mu toaletę we własnym mieszkaniu, a sam przenosił zakupiony sprzęt do własnego samochodu. W tym czasie sprawca wykorzystując nieuwagę zgłaszającego z mieszkania zabrał pieniądze w kwocie 10 tys. zł.

Włamał się do szafki pracowniczej

38-letni mężczyzna zawiadomił, że nieznany mu sprawca przy użyciu prawdopodobnie podobnego klucza do zamka, włamał się do szafki ubraniowej pokrzywdzonego, skąd zabrał portfel. W środku były dokumenty osobiste oraz pieniądze w kwocie 160 zł.

Wtargnęli na posesję i robili zdjęcia

29-latka zawiadomiła, że dwaj znani jej z widzenia mężczyźni wtargnęli na jej posesję w Besku. Mężczyźni robili zdjęcia posesji aparatem fotograficznym. Pomimo kilkukrotnych próśb i żądań kobiety, nie opuścili działki, czym naruszyli mir domowy zgłaszającej.

Zajechali drogę, wysiedli z samochodu i kopali w audi

24-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego zawiadomił, że dwóch nieznanych mu mężczyzn poruszających się samochodem marki Audi, zajechało drogę pokrzywdzonemu i po wyjściu z samochodu kopali i uderzali w karoserię pojazdu. Straty wstępnie wyceniono na kwotę 2000 zł.

policja52

źródło: KPP Sanok

23-05-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)