REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Jechał z zakazem, miał 2,5 promila alkoholu. Nieuczciwy mechanik, „paparazzi” na posesji 29-latki i kurier-złodziej

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy policjanci interweniowali najczęściej na zgłoszenia kradzieży i włamań. Znalazł sie równiez pijany kierowca z zakazem prowadzenia pojazdów mechanicznych oraz napastnicy, którzy zaatakowali kierującego osobówki.

Ukradł portfel

W Sanoku, przy ulicy Traugutta, okradziono 68-latkę. Kobieta zawiadomiła, że w trakcie robienia zakupów złodziej ukradł jej portfel. Wewnątrz znajdowały się dokumenty oraz pieniądze w kwocie 120 zł.

Zniknął telefon

W Zarszynie, ul. Bieszczadzka, 49-letniemu mieszkańcowi powiatu sanockiego ukradziono telefon komórkowy marki Huawei o wartości 500 zł na szkodę zawiadamiającego.

Pijany i z zakazem

Policjanci w czasie kontroli drogowej w Bukowsku ujawnili 45-latka kierującego renault, który znajdował się w stanie nietrzeźwości. badanie wykazało, że miał 2,5 promila alkoholu w organizmie. Ponadto kierujący posiada aktualny zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych wydany przez Sąd Rejonowy w Sanoku do dnia 12.01.2019 r.

Nieuczciwy mechanik

44-letni mieszkaniec powiatu sanockiego zawiadomił, że został wprowadzony w błąd co do umowy na naprawę swojego samochodu. Usługa nie została wykonana, pomimo wpłaconej zaliczki oraz zakupu niezbędnych części. Pokrzywdzony straty oszacował na kwotę 2849 zł.

Kurier-złodziej

W Niebieszczanach 36-latek zawiadomił, że nieznany mu mężczyzna, który dostarczał zakupiony wcześniej towar, podczas przeładunku ukradł pieniądze. Zgłaszający na wyraźną prośbę dostawcy udostępnił mu toaletę we własnym mieszkaniu, a sam przenosił zakupiony sprzęt do własnego samochodu. W tym czasie sprawca wykorzystując nieuwagę zgłaszającego z mieszkania zabrał pieniądze w kwocie 10 tys. zł.

Włamał się do szafki pracowniczej

38-letni mężczyzna zawiadomił, że nieznany mu sprawca przy użyciu prawdopodobnie podobnego klucza do zamka, włamał się do szafki ubraniowej pokrzywdzonego, skąd zabrał portfel. W środku były dokumenty osobiste oraz pieniądze w kwocie 160 zł.

Wtargnęli na posesję i robili zdjęcia

29-latka zawiadomiła, że dwaj znani jej z widzenia mężczyźni wtargnęli na jej posesję w Besku. Mężczyźni robili zdjęcia posesji aparatem fotograficznym. Pomimo kilkukrotnych próśb i żądań kobiety, nie opuścili działki, czym naruszyli mir domowy zgłaszającej.

Zajechali drogę, wysiedli z samochodu i kopali w audi

24-letni mieszkaniec powiatu brzozowskiego zawiadomił, że dwóch nieznanych mu mężczyzn poruszających się samochodem marki Audi, zajechało drogę pokrzywdzonemu i po wyjściu z samochodu kopali i uderzali w karoserię pojazdu. Straty wstępnie wyceniono na kwotę 2000 zł.

policja52

źródło: KPP Sanok

23-05-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)