REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Ukradł sporo pieniędzy, ale oddał portfel. Dostał dwa razy pięścią, ma uszkodzoną żuchwę

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy policjanci najczęściej interweniowali na drogach powiatu oraz odbierali zgłoszenia o różnego rodzaju kradzieżach.

Wziął kartę i zrobił zakupy

52-letnia mieszkanka powiatu sanockiego zawiadomiła, że nieznany jej mężczyzna w sklepie samoobsługowym, w bliżej nieustalony sposób, wszedł w posiadanie jej karty bankomatowej. Mężczyzna następnie dokonał płatności za zakupy przywłaszczoną rzeczą na kwotę 19,99, na szkodę zgłaszającej.

Włamał się na konto

23-latka zawiadomiła policję, że nieznany jej sprawca, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, bez upoważnienia, przełamał zabezpieczenie i otrzymał dostęp do konta bankowego. Następnie dokonał nieuprawnionej płatności na portalu aukcyjnym na łączną kwotę 196 zł.

Ukradł pieniądze, ale podrzucił portfel

26-latek zawiadomił funkcjonariuszy o kradzieży pieniędzy. Z jego relacji wynika, że na parkingu sprawca zabrał 800 zł z portfela, który zawiadamiający wcześniej zgubił. Opróżniony portfel został podrzucony do wiaty na rowery znajdującej się na parkingu.

Najechał na tył volvo

66-latek kierujący renault nie zachował bezpiecznej odległości między pojazdami, w wyniku czego najechał na tył pojazdu poprzedzającego marki Volvo, którego kierującym był 21-letni mężczyzna. W wyniku zderzenia, 41-letnia pasażerka volvo doznała obrażeń, w postaci urazu głowy i została na obserwacji w szpitalu. Kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Wybił szybę i zwinął sportowe rzeczy

Pracownik ochrony zawiadomił, że nieznany mu sprawca wybił szybę, a po wejściu do środka zabrał kilka kurtek, dresów i koszulek o wartości ok. 2500 zł.

Dostał dwa razy w twarz. Ma uszkodzoną żuchwę

33-latek zawiadomił, że został pobity. Jak poinformował policję nieznany mu mężczyzna uderzył go dwukrotnie pięścią w twarz. W wyniku zdarzenia pokrzywdzony doznał obrażeń żuchwy.

Jechał mimo zakazu

Kierujący samochodem osobowym, 49-letni mieszkaniec powiatu sanockiego, nie stosował się do sądowego zakazu kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi.

Za kółko po alkoholu

32-letni mężczyzna kierował samochodem marki Renault znajdując się w stanie nietrzeźwości. Badanie wykazało, że miał około ,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu.

Nie ustąpił pierwszeństwa. Pasażerki trafiły do szpitala

Kierujący volkswagenem, 24-letni mężczyzna, wyjeżdżając z parkingu nie ustąpił pierwszeństwa renault, którego kierującym był 32-latek. W pojeździe marki VW podróżowały jeszcze dwie pasażerki. W wyniku zdarzenia obie kobiety zostały przewiezione do szpitala.

źródło: KPP Sanok

25-04-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)