REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA POLICYJNA: Włamanie do sklepu po wódkę. Rozcięcie brzucha piłą do drewna

SANOK / PODKARPACIE. Między innymi włamanie do sklepu i kradzież wódki oraz rozcięcie brzucha piłą podczas pracy przy drewnie odnotowali w minionym tygodniu policjanci z KPP Sanok.

WYDARZENIA OD 13 do 18.06.2018

13.06.2018r. Zahutyń
Mieszkaniec powiatu sanockiego podczas pracy uległ wypadkowi. W trakcie przecinania kloca piłą poprzeczną została wciągnięta koszula w wyniku czego doszło do rozcięcia powłok brzusznych. Pokrzywdzony został zabrany do szpitala.

14.06.2018r. Jurowce
Kierujący motocyklem marki BMW 43-latek jadąc wraz z pasażerką na łuku drogi nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze w wyniku czego wpadł w poślizg wywracając motocykl. W wyniku zdarzenia  obrażeń głowy i ręki doznała pasażerka. Kobietę przetransportowano do szpitala w Rzeszowie.

15.06.2018r. Sanok, ul. Sienkiewicza
Złodziej włamał się do sklepu. Przez wybity w szybie otwór wszedł do środka i zabrał kilka butelek wódki. Następnie oddalił się z miejsca zdarzenia.

16.06.2018r. Zagórz, ul. Składowa
Pracownik ochrony poinformował, że złodziej wyłamał zamek w szafce jednego z pracowników firmy, a następnie z wnętrza zabrał pieniądze.

18.06.2018r. Markowce
Policjanci ujawnili, że 27-letni mieszkaniec powiatu sanockiego kierował samochodem marki Opel znajdując się w stanie nietrzeźwości. Wyniki kolejnych badań: I -0.49 mg/l, II – 0.53 mg/l, III – 0.50 mg/l alkoholu w wydychanym powietrzu.

18.06.2018r. Sanok, ul. Polna
Mieszkanka powiatu sanockiego  zawiadomiła, że znany jej mężczyzna za pośrednictwem portalu społecznościowego kierował pod jej adresem groźby pobicia i pozbawienia życia przy czym groźby te wzbudziły u zgłaszającej obawy ich spełnienia.

18.06.2018r. Sanok, ul. Lipińskiego
Pracownik firmy w trakcie obsługi maszyny do nakładania kleju doznał obrażeń dłoni. W wyniku zdarzenia został przetransportowany do szpitala.

303-148842

źródło: Red., KPP Sanok

21-06-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)