REKLAMA
REKLAMA

KRONIKA STRAŻACKA: Sople zagrażające przechodniom, pożary sadzy i kilka kolizji

SANOK / PODKARPACIE. W minionym tygodniu sanoccy strażacy najczęściej interweniowali usuwając niebezpieczne, lodowe nawisy. Zgłoszono także kilka pożarów sadzy.

Sople nad głowami

Strażacy usuwali nawidy lodowe, któe zagrażały bezpieczeństwu przechodniów. Czynili to: w Pisarowcach przy ośrodku zdrowia, w Besku, Nowosielcach i Pobiednie na szkołach, Ponownie w Nowosielcach i w Besku z budynku GOK, w Sanoku przy Sienkiewicza z jednej z kamienic.

Linie telekomunikacyjne nad jezdnią

W Prusieku strażacy interweniowali na zgłoszenie, że nad jezdnia niebezpiecznie zwisają linie telekomunikacyjne.

Ślisko na drogach

W minionym tygodniu na drogach powiatu sanockiego doszło do trzech zdarzeń drogowych, w których interweniowali strażacy. I tak w Pisarowcach zderzyły się dwie osobówki, a na jezdni neutralizowano plamę po substancji ropopochodnej. W Sanoczku również doszło do zderzenia dwóch samochodów osobowych, tutaj ucierpiała jedna osoba. Do identycznej sytuacji doszło w Sanoku na ulicy Okulickiego.

Pożary sadzy i pomiary tlenku węgla

W okresie grzewczym strażacy bardzo często wyjeżdżają do płonących kominów oraz wzywani są do pomiaru obecności tlenku węgla w pomieszczeniach. W minionym tygodniu pożary sadzy gaszono w: Besku na ulicy Południowej, w Sanoku na Krakowskiej oraz w Tyrawie Wołoskiej. Z kolei pomiaru tlenku węgla dokonano w : Sanoku przy ulicy Rynek, Jagiellońskiej oraz Jagodowej.

_MG_4760

źródło: KP PSP Sanok
foto: KP PSP Sanok

21-02-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)