REKLAMA
REKLAMA

MAGDALENA GAJEWSKA: „Dziękuję za zaufanie!”. Priorytetem woda dla Odrzechowej

GMINA ZARSZYN / PODKARPACIE. W wielu samorządach w powiecie sanockim nastąpiły zmiany na stanowiskach włodarzy. Nie inaczej jest w gminie Zarszyn. Dotychczasowego wójta Andrzeja Betleja zastąpi Magdalena Gajewska. Jakie są priorytety nowo wybranej wójt?

Do oficjalnego rozpoczęcia piastowania urzędu pozostało jeszcze kilka dni. Wójt-elekt Magdalena Gajewska nie ukrywa, że to napięty czas przygotowania do pełnienia nowej funkcji oraz porządkowania różnych spraw.

Jest to dla mnie duża radość, ale jeszcze większe poczucie odpowiedzialności. Bardzo wiele osób mi zaufało oddając głos na moją osobę. Ostatnie dni to bardzo intensywny czas. Jest wiele spraw, zwłaszcza w mojej dotychczasowej pracy, które muszę uporządkować, jednocześnie mając już na uwadze nowe stanowisko – podkreśla.

Podaje także pierwsze zadania, które mają status priorytetowych w gminie.

Priorytetowym zadaniem na ten moment jest sprawa związana z wodą dla mieszkańców Odrzechowej. Do czasu rozpatrzenia złożonego wniosku na wodociąg należy porozumieć się z Instytutem Zootechniki odnośnie formy współpracy i współodpowiedzialności za zabezpieczenie dostawy wody dla mieszkańców. W dalszej kolejności będziemy czuwać nad przebiegiem realizowanych obecnie inwestycji, jednocześnie starając się pozyskiwać następne środki finansowe na kolejne projekty. Myślę, że doświadczenie i wiedza pracowników urzędu pozwolą mi w jak najkrótszym czasie wdrożyć się w funkcjonowanie i pracę urzędu – kwituje Magdalena Gajewska.

 

08-11-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)