REKLAMA
REKLAMA

Niebezpiecznie w Tyrawie Solnej. Zderzenie ciągnika z autobusem (FOTO)

TYRAWA SOLNA / PODKARPACIE. Do groźnego zdarzenia doszło dziś (26 bm.) rano na drodze powiatowej w miejscowości Tyrawa Solna. O godzinie 8.40 dyżurny policji otrzymał zgłoszenie o zderzeniu autobusu z ciągnikiem.

mł. ogn. Anna Kozłowska

– Gdy nasza jednostka dotarła na miejsce, zespół ratownictwa medycznego opatrywał już kierowcę ciągnika – informuje mł. ogn. Anna Kozłowska, rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego PSP w Sanoku. – Nasze działania, prowadzone wspólnie z OSP Tyrawa Wołoska, polegały na zneutralizowaniu płynów, które wyciekły z pojazdów oraz na odblokowaniu drogi – dodaje rzecznik straży.

asp. szt. Anna Oleniacz

– Kierowca został przewieziony do szpitala. Na szczęście nie odniósł on poważnych obrażeń – uzupełnia asp. szt. Anna Oleniacz, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Sanoku.

Jak doszło do zdarzenia?

– Kierowca autobusu na łuku drogi, zjechał na przeciwległy pas ruchu, uderzając w prawidłowo poruszający się ciągnik z przyczepą – relacjonuje rzecznik policji.

Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja. Kierowcy byli trzeźwi.foto: KP PSP Sanokfoto: KPP Sanok

26-07-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)