REKLAMA
REKLAMA

Po obfitych opadach śniegu, najtrudniejsza sytuacja w Bieszczadach! (ZDJĘCIA)

SANOK / LESKO / PODKARPACIE. Z powodu obfitych opadów śniegu blisko 11 tys. gospodarstw domowych na Podkarpaciu nie ma prądu – najwięcej w powiecie sanockim i leskim.

Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Rzeszowie poinformowało, że najwięcej awarii jest w powiatach sanockim i leskim. W regionie bez prądu pozostaje ok. 10 tys. odbiorców.

– Straż pożarna od godzin wieczornych dnia 03.02.2018 r. odnotowała 180 zdarzeń, głównie dotyczących usuwania połamanych gałęzi i drzew. Zdarzenia te zlokalizowane były przeważnie w rejonie Bieszczadów i Beskidu Niskiego – informuje Wojewódzkie Centrum Zarządzania Kryzysowego w Rzeszowie.

– Wszystkie drogi krajowe i wojewódzkie są przejezdne, w południowo-wschodniej części województwa występują utrudnienia na drogach w postaci błota pośniegowego, warstwy zajeżdżonego śniegu i lokalnej śliskości.  Sytuacja jest na bieżąco monitorowana przez wszystkie służby i straże – czytamy w opublikowanym komunikacie.

MZ
Fot. Wojtek Zatwarnicki

04-02-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:



Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)