REKLAMA
REKLAMA

Uderzyła samochodem w swoje dziecko. 3-latek ma poważne obrażenia głowy

USTRZYKI DOLNE / POWIAT BIESZCZADZKI. Trzyletnie dziecko z poważnymi obrażeniami głowy zostało przetransportowane przez Lotnicze Pogotowie Ratunkowe do szpitala w Rzeszowie, po tym jak jego matka najechała na niego samochodem.

Wczoraj około 12. przed jednym ze sklepów w Ustrzykach Dolnych matka dziecka zaparkowała samochód. Następnie wsadziła dziecko do wózka i zostawiła przed pojazdem.

Wróciła, by uchylić w nim okna. Aby to zrobić musiała przekręcić kluczyk w stacyjce. Zrobiła to najprawdopodobniej za mocno i auto będące „na biegu” ruszyło uderzając w dziecko – powiedział nam jeden z mieszkańców powiatu bieszczadzkiego będący świadkiem zdarzenia.

Informację potwierdza Komenda Powiatowa Policji w Ustrzykach Dolnych.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 32-letnia kobieta pozostawiła swojego 3-letniego syna w wózku przed zaparkowaną hondą, a sama poszła do samochodu, żeby uchylić szyby. Najprawdopodobniej w momencie przekręcenia kluczyków w stacyjce, samochód gwałtownie ruszył do przodu, uderzając w wózek z dzieckiem. Ranny chłopczyk został przetransportowany śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Rzeszowie. 32-letnia mieszkanka Ustrzyk Dolnych była trzeźwa – informuje Komenda Powiatowa Policji w Ustrzykach Dolnych.

Dziecko ma poważne obrażenia głowy. Zostało przetransportowane przez LPR do szpitala w Rzeszowie.

MZ

zdjęcie poglądowe / archiwum Esanok.pl

foto: archiwum Esanok.pl

źródło: Red., KPP Ustrzyki Dolne
ZOBACZ RÓWNIEŻ:

POWIAT SANOCKI: Za co odpowiada wicestarosta Wacław Krawczyk? (FILM)

10-07-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)