REKLAMA
REKLAMA

UDOSTĘPNIJ: Trwają poszukiwania 12-latka. „Poszerzamy teren poszukiwań”

IZDEBKI / PODKARPACIE. Od kilkudziesięciu godzin trwają poszukiwania 12-letniego Daniela Sękowskiego z Izdebek. Chłopiec 13 listopada po południu wyszedł z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił. W akcję poszukiwawczą zaangażowanych jest już ponad 100 osób.

– W pierwszej kolejności sprawdziliśmy teren miejsca zamieszkania chłopca oraz pobliski las. Sukcesywnie teren poszukiwań jest poszerzany. Robimy co w naszej mocy, aby odnaleźć 12-latka – mówi st. asp. Monika Dereń, oficer prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Brzozowie.

Rysopis: wzrost 150 cm, krępej budowy ciała, włosy – krótkie ciemne, nos normalny, uszy normalne, uzębienie pełne.

Zaginiony chłopiec ubrany był w ciemne getry z pomarańczowymi wstawkami, sweter w kolorze brązowo-żółtym z długimi rękawami.

Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że chłopiec wyszedł z domu wczoraj około godz. 14.30, by odwiedzić babcię, która mieszka niedaleko jego miejsca zamieszkania. Chłopiec bawił się w pobliżu jej domu. Lecz około godz. 16.00 już go tam nie było. Dziecko leczone jest neurologicznie i ma problemy z komunikowaniem się.

Osoby, które widziały zaginionego Daniela Sękowskiego lub mają informacje o jego miejscu przebywania, bądź inne wiadomości mogące przyczynić się do ustalenia jego miejsca pobytu, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie nr telefonu 13 43 08 310, 510 997 303 lub nr alarmowy 112.

WIĘCEJ INFORMACJI ZNAJDZIESZ PONIŻEJ:
Policja poszukuje 12-latka z Izdebek (ZDJĘCIA)

 

15-11-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)