REKLAMA
REKLAMA

UWAGA! Recital Artura Andrusa w SDK. Napisz do nas i zdobądź wejściówkę!

SANOK / PODKARPACIE. Sanocki Dom Kultury zaprasza na Recital kabaretowy Artura Andrusa, w którym oprócz znanych, lubianych, wciąż oczekiwanych przez publiczność utworów, będących już niekwestionowanymi przebojami piosenki kabaretowej, usłyszymy także kilka nowych, pochodzących z premierowego Albumu pt. „Sokratesa 18”, który ukazał się w sprzedaży 20 kwietnia. Dla naszych Czytelników do wygrania dwie pojedyncze wejściówki!

Piosenki będą przeplatane humorystycznymi komentarzami, anegdotami, wierszami, zawsze na najwyższym poziomie – o czym chyba nikogo, kto zetknął się z tym artystą nie trzeba przekonywać.

Artyście towarzyszy zespół muzyczny w składzie:
Łukasz Poprawski – sax i klarnet
Wojciech Stec – piano, gitara
Łukasz Borowiecki – bas, akordeon
Paweł Żejmo – perkusja

RECITAL KABARETOWY ARTURA ANDRUSA
10 czerwca 2018r. godz.19.00
cena biletu – 60 zł
(sala widowiskowa SDK)

32191899_711674198956513_1600704577160609792_n

JAK WYGRAĆ WEJŚCIÓWKĘ? TO PROSTE!

Aby zdobyć bilety, należy wysłać wiadomość elektroniczną e-mail na adres: promocja@esanok.pl z dopiskiem w tytule: Recital Kabaretowy Artur Andrus, zawierającą dane uczestnika konkursu, tj. imię, nazwisko oraz numer telefonu.

Spośród zarejestrowanych zgłoszeń udziału w niniejszym konkursie, Redakcja przeprowadzi wybór pierwszych dwóch zgłoszeń, gdzie kryterium wyboru, będzie dokładna godzina wpłynięcia wiadomości na w/w skrzynkę pocztową, biorąc pod uwagę godzinę, minutę oraz sekundę pory dotarcia wiadomości.

Na zgłoszenia Redakcja oczekuje do dnia 6 czerwca, do godziny 10.00 (tj. do środy). Po dokonaniu wyboru pierwszych osób, Redakcja skontaktuje się z tymi osobami telefonicznie, w godzinach od 11.00 do 14.00.

W konkursie może zostać zgłoszona wyłącznie jedna wiadomość e-mail z danym imieniem i nazwiskiem.

Udział w przedmiotowych konkursie jest równoznaczny ze zgodą na opublikowanie danych osobowych na stronie esanok.pl w myśl obowiązującej ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t. jedn. Dz. U. 2016, poz. 922).

04-06-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)