REKLAMA
REKLAMA

ZAŁUŻ: 48-latek wjechał do rowu i zasnął. Miał ponad 3 promile!

SANOK / PODKARPACIE. Trzej młodzi mężczyźni jadąc przez Załuż zauważyli w przydrożnym rowie samochód. Wewnątrz znajdował się mężczyzna. Próby nawiązania z nim kontaktu były nieskuteczne, więc wezwali służby ratunkowe. Podczas interwencji okazało się, że nietrzeźwy kierujący stracił panowanie nad pojazdem, wjechał do rowu, a następnie zasnął. Na szczęście nie doznał poważniejszych obrażeń.

W nocy z piątku na sobotę, trzech młodych mężczyzn jechało przez miejscowość Załuż. W jednym z przydrożnych rowów zauważyli samochód. Zatrzymali się, żeby sprawdzić, co się stało. Po podejściu do pojazdu zorientowali się, że w środku za kierownicą siedzi mężczyzna. Nie było możliwości nawiązania z nim kontaktu, dlatego też o zdarzeniu powiadomili służby.

Podczas interwencji okazało się, że kierujący śpi. Obudzony twierdził, że nie wie gdzie się znajduje i co się stało. Policjanci ustalili tożsamość mężczyzny. Okazał się nim 48-letni mieszkaniec powiatu sanockiego. Policjanci zbadali go alkomatem. Urządzenie wykazało, że mężczyzna ma w organizmie ponad 3 promile alkoholu.

48-latek został zabrany przez karetkę pogotowia z uwagi na obrażenia głowy i klatki piersiowej. Pozostał w szpitalu na obserwacji.

W sprawie policjanci prowadzą postępowanie.

źródło: KPP Sanok

3

04-06-2018

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)