REKLAMA
REKLAMA

SVIDNIK / SŁOWACJA: Aquaruthenia – całoroczna kraina relaksu i wodnej zabawy (ZDJĘCIA)

SVIDNIK / PODKARPACIE. Masz już dosyć nieprzyjemnej zimy i szukasz miejsca, gdzie zagrzejesz się, wypoczniesz i nabierzesz nowych sił Ty i cała Twoja rodzina? Albo po prostu szukasz miejsce, gdzie spędzisz pełnowartościowy czas wraz ze swoimi dziećmi, na przykład podczas ferii zimowych? Mamy dla Ciebie świetny pomysł – w svidnickiej Aquaruhenii znajdziesz wszystko pod jednym dachem!

Całoroczne kąpiele i relaks
Svidnickie kąpielisko letnie zna dużo osób, ale to, że zaledwie 15 km od przejścia granicznego Barwinek – Dukla powstał całoroczny ośrodek SPA, wie tylko niewiele osób. Uroczyste otwarcie odbyło się w 2015r. Ośrodek SPA w swoim wnętrzu skrywa prawdziwy raj dla wszystkich miłośników wodnego relaksu. Znajdziemy tam baseny z przeróżnymi atrakcjami, takimi jak podwodne ławki, gejzery oraz różne dysze wodne. Swoje zmysły możesz rozpieszczać w pachnących i leczniczych kąpielach eukaliptusowych a dla Twoich nóg przygotowano Kąpiel Stóp według Kneippa. Coś dla siebie znajdą również miłośnicy pływania, w basenie relaksacyjnym jest również miejsce do pływania. Temperatura wody waha się od 32 do 36°C, więc nikomu na pewno nie będzie zimno.

Dla dużych i małych
W svidnickiej Aquaruthenii znajdą coś dla siebie duzi i mali. Aż pięć rodzajów saun oraz grota solna, to jest oferta, której nie można odrzucić. Jeżeli do tego dodamy dwie zjeżdżalnie, zamek do skakania wraz z ścianką wspinaczkową dla dzieci i wiele innych atrakcji, mamy gotowy świetny plan na popołudnie dla całej rodziny. Aquaruthenia ma oprócz tego w ofercie różne dni tematyczne, podczas których wejście do świata wodnego można kupić w bardziej atrakcyjnych cenach. Na przykład wtorki przeznaczone są dla emerytów, środy dla rodzin z dziećmi. Do dyspozycji są również kąpiele nocne, które mają coraz więcej fanów. Płacić można w euro lub złotówkach, w gotówce lub kartą. Bezpośrednio w ośrodku znajduje się bar z przekąskami, gdzie można zjeść smaczne nugetsy, ser smażony, frytki i inne smakołyki, więc głód Cię na pewno nie zaskoczy. Parking przed ośrodkiem jest bezpłatny. Więcej informacji na stronie.

Będziemy mieli dla Państwa darmowe, rodzinne, całodniowe wejściówki do svidnickiej Aquaruthenii. Szczegóły wkrótce.

Partnerem medialnym Aquaruthenii w Svidniku są portale: Esanok.pl i Bieszczady24.pl

 

Tekst sponsorowany

materiały nadesłane

07-02-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)