REKLAMA
REKLAMA

BASENY: Komunikat Urzędu Miasta Sanoka

SANOK / PODKARPACIE. Publikujemy komunikat Urzędu Miasta Sanoka w sprawie aktualnej sytuacji w Centrum Rehabilitacji i Sportu po ulewie, jaka miała miejsce 13 lipca.

KOMUNIKAT URZĘDU MIASTA SANOKA

Z informacji, jakie napływają z Komisji, powołanej Zarządzeniem Burmistrza Miasta Sanoka nr 143/2019 z 15 lipca 2019 roku, wynika, że pomieszczenia techniczne Centrum Rehabilitacji i Sportu – zarówno basenów wewnętrznych, jak i zewnętrznych – zostały zalane wodami deszczowymi i sanitarnymi, które dostały się tam z instalacji sanitarnej miejskiej.

13 lipca w godzinach między 14.30 a 17.00 spadł nawalny deszcz. Prawdopodobnie w wyniku niewydolności w tych warunkach sieci kanalizacji miejskiej, doszło do cofnięcia się wód i zalania pomieszczeń przyziemia budynku Centrum Rehabilitacji i Sportu.

Niewydolność sieci wywołała tzw. „cofkę” do instalacji wewnętrznej znajdującej się na terenie Centrum Rehabilitacji i Sportu.

Na chwilę obecną nie stwierdzono uchybień przy projektowaniu i realizacji Centrum Rehabilitacji i Sportu.

Inżynier tego kontraktu – firma KDI Krosno – systematycznie odbierał poszczególne instalacje, co potwierdzają protokoły zdawczo-odbiorcze, podpisywane również w okresie od lipca do października 2018 r. Prawidłowość wykonania robót instalacyjnych została zatem potwierdzona.

źródło: Urząd Miasta Sanoka

archiwum Esanok.pl

26-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)