REKLAMA
REKLAMA

EKOBALL STAL: Ruszają treningi. Poważne osłabienia?

SANOK / PODKARPACIE. Dziś o godzinie 17:00 treningiem na stadionie Wierchy w Sanoku, piłkarze Geo-Eko Ekoball-u Stali Sanok rozpoczynają przygotowania do rozgrywek ligowych w sezonie 2019 / 2020. Na pierwszych zajęciach ma się stawić około 25 zawodników.

Na zdjęciu Mateusz Ostrowski, trener Geo-Eko Ekoball-u Stali Sanok. Fot. Tomasz Sowa / archiwum eSanok.pl

– W pierwszym tygodniu będziemy pracować codziennie, od poniedziałku do soboty. To będzie zdecydowanie najcięższy okres przygotowań. A skupimy się na ogólnym przygotowaniu motorycznym – mówi Mateusz Ostrowski, opiekun sanoczan. – Będziemy trenować na Wierchach lub w Bykowcach. We wtorek i czwartek zawodników czeka siłownia – uzupełnia.

Na pierwszym treningu ma się stawić około 25 piłkarzy. Jak zaznacza jednak trener za szybko rozmawiać na temat „rynku transferowego”.

– Będą ubytki w składzie i będą uzupełnienia. Na dzisiejszym treningu ma się stawić 8 piłkarzy, którzy z grupy 22, wzięli udział w testach piłkarskich, które odbyły się przed tygodniem – dodaje trener Ostrowski.

Przed startem rozgrywek sanoczanie planują rozegrać cztery sparingi. Pierwszy 16 lipca (wtorek) z JKS-em Jarosław. Następnie 20 lipca (sobota), z II-ligową Resovią. Dogrywane są szczegóły meczu kontrolnego planowanego do rozegrania 27 lipca (sobota) – wstępnie rywalem miał być zespół Wiślan Jaśkowice. Cykl sparingów zostanie zakończony 3 sierpnia (sobota), meczem z Sokołem Sieniawa. 10 sierpnia ruszają rozgrywki ligowe.

W obecnym sezonie barw żółto-niebieskich nie będzie bronił Sebastian Suszko, który wyjeżdża za granicę. Z drużyną może pożegnać się też dwóch kluczowych zawodników. Trener nie chce jednak zdradzić ich nazwisk. Sprawa ma się wyjaśnić w najbliższych kilku dniach.

foto: archiwum eSanok.pl


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Sobol królem strzelców. Sezon bez czerwieni

Na początek Pilzno. Derby już w czwartej kolejce (TERMINARZ)

08-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)