REKLAMA
REKLAMA

EKOBALL STAL: Ruszają treningi. Poważne osłabienia?

SANOK / PODKARPACIE. Dziś o godzinie 17:00 treningiem na stadionie Wierchy w Sanoku, piłkarze Geo-Eko Ekoball-u Stali Sanok rozpoczynają przygotowania do rozgrywek ligowych w sezonie 2019 / 2020. Na pierwszych zajęciach ma się stawić około 25 zawodników.

Na zdjęciu Mateusz Ostrowski, trener Geo-Eko Ekoball-u Stali Sanok. Fot. Tomasz Sowa / archiwum eSanok.pl

– W pierwszym tygodniu będziemy pracować codziennie, od poniedziałku do soboty. To będzie zdecydowanie najcięższy okres przygotowań. A skupimy się na ogólnym przygotowaniu motorycznym – mówi Mateusz Ostrowski, opiekun sanoczan. – Będziemy trenować na Wierchach lub w Bykowcach. We wtorek i czwartek zawodników czeka siłownia – uzupełnia.

Na pierwszym treningu ma się stawić około 25 piłkarzy. Jak zaznacza jednak trener za szybko rozmawiać na temat „rynku transferowego”.

– Będą ubytki w składzie i będą uzupełnienia. Na dzisiejszym treningu ma się stawić 8 piłkarzy, którzy z grupy 22, wzięli udział w testach piłkarskich, które odbyły się przed tygodniem – dodaje trener Ostrowski.

Przed startem rozgrywek sanoczanie planują rozegrać cztery sparingi. Pierwszy 16 lipca (wtorek) z JKS-em Jarosław. Następnie 20 lipca (sobota), z II-ligową Resovią. Dogrywane są szczegóły meczu kontrolnego planowanego do rozegrania 27 lipca (sobota) – wstępnie rywalem miał być zespół Wiślan Jaśkowice. Cykl sparingów zostanie zakończony 3 sierpnia (sobota), meczem z Sokołem Sieniawa. 10 sierpnia ruszają rozgrywki ligowe.

W obecnym sezonie barw żółto-niebieskich nie będzie bronił Sebastian Suszko, który wyjeżdża za granicę. Z drużyną może pożegnać się też dwóch kluczowych zawodników. Trener nie chce jednak zdradzić ich nazwisk. Sprawa ma się wyjaśnić w najbliższych kilku dniach.

foto: archiwum eSanok.pl


ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Sobol królem strzelców. Sezon bez czerwieni

Na początek Pilzno. Derby już w czwartej kolejce (TERMINARZ)

08-07-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)