REKLAMA
REKLAMA

Kolędowanie z Esanok.pl! Kto zaśpiewa w tym roku?

SANOK / PODKARPACIE. Już tradycyjnie, jak co roku, przygotowaliśmy dla Państwa serię nagrań przepięknych kolęd i pastorałek śpiewanych indywidualnie lub w grupie przez sanoczan. Kto umili wyjątkowy czas świąt Bożego Narodzenia w tym roku? BĄDŹCIE Z NAMI! Pierwsza kolęda już o godzinie 16:00. Na razie nie zdradzamy, kto ją zaśpiewa.

Sanocką Akcję Śpiewania Kolęd przeprowadzamy już po raz kolejny. Zaczynaliśmy od osób najbardziej rozpoznawalnych w mieście, później przed naszymi kamerami pięknie wykazywały się dzieci z przedszkoli czy szkół. Były przejmujące wykonania profesjonalnych muzyków i wokalistów, były również grupy sportowców, urzędników czy przedstawicieli przeróżnych sanockich instytucji.

Cieszy fakt, że nasze zaproszenia spotykają się z bardzo pozytywnymi reakcjami i odpowiedziami. Jedno trzeba przyznać. Poziom, zarówno jeśli chodzi o przygotowanie rekwizytów i strojów, jak i o sam występ pod kątem muzycznym i wokalnym – rośnie z roku na rok! WSZYSTKIM dziękujemy za trud włożony w przygotowania!

Pierwsza kolęda już dzisiaj, w Wigilię Bożego Narodzenia, o godzinie 16:00. Kto zaśpiewa na początku? Kto później? BĄDŹCIE Z NAMI!

Z tego miejsca, redakcja portalu Esanok.pl życzy Wszystkim

Zdrowych, Rodzinnych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

Gwiazdki najjaśniejszej, choinki najpiękniejszej, prezentów wymarzonych, świąt mile spędzonych.

A nieco później karnawału szalonego i roku bardzo udanego!

24-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)