REKLAMA
REKLAMA

Kolędowanie z Esanok.pl! Kto zaśpiewa w tym roku?

SANOK / PODKARPACIE. Już tradycyjnie, jak co roku, przygotowaliśmy dla Państwa serię nagrań przepięknych kolęd i pastorałek śpiewanych indywidualnie lub w grupie przez sanoczan. Kto umili wyjątkowy czas świąt Bożego Narodzenia w tym roku? BĄDŹCIE Z NAMI! Pierwsza kolęda już o godzinie 16:00. Na razie nie zdradzamy, kto ją zaśpiewa.

Sanocką Akcję Śpiewania Kolęd przeprowadzamy już po raz kolejny. Zaczynaliśmy od osób najbardziej rozpoznawalnych w mieście, później przed naszymi kamerami pięknie wykazywały się dzieci z przedszkoli czy szkół. Były przejmujące wykonania profesjonalnych muzyków i wokalistów, były również grupy sportowców, urzędników czy przedstawicieli przeróżnych sanockich instytucji.

Cieszy fakt, że nasze zaproszenia spotykają się z bardzo pozytywnymi reakcjami i odpowiedziami. Jedno trzeba przyznać. Poziom, zarówno jeśli chodzi o przygotowanie rekwizytów i strojów, jak i o sam występ pod kątem muzycznym i wokalnym – rośnie z roku na rok! WSZYSTKIM dziękujemy za trud włożony w przygotowania!

Pierwsza kolęda już dzisiaj, w Wigilię Bożego Narodzenia, o godzinie 16:00. Kto zaśpiewa na początku? Kto później? BĄDŹCIE Z NAMI!

Z tego miejsca, redakcja portalu Esanok.pl życzy Wszystkim

Zdrowych, Rodzinnych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia.

Gwiazdki najjaśniejszej, choinki najpiękniejszej, prezentów wymarzonych, świąt mile spędzonych.

A nieco później karnawału szalonego i roku bardzo udanego!

24-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)