REKLAMA
REKLAMA

PODKARPACIE: Wypadek na autostradzie. Pięć osób rannych, w tym dwoje dzieci

PODKARPACIE. Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku na autostradzie w Bratkowicach. W niedziele wieczorem, kierująca hyundaiem, jadąc w kierunku Krakowa, straciła panowanie nad samochodem uderzyła w bariery ochronne i zatrzymała się na pasie ruchu. Jadący w tym samym kierunku kierowca hondy uderzył w jej samochód i bariery ochronne. Rannych w wypadku zostało 5 osób.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godz. 19.30 na autostradzie A4 na wysokości miejscowości Bratkowice. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierująca hyundaiem, 23-letnia mieszkanka Rzeszowa, jadą w kierunku Krakowa, straciła panowanie nad samochodem, uderzyła w bariery ochronne po prawej stronie, odbiła się od nich przejechała przez lewy pas jezdni, uderzyła w bariery ochronne rozdzielające jezdnie i zatrzymała się na lewym pasie ruchu. Po uderzeniu w bariery kobieta wypadła z auta. Następnie w jej samochód uderzył jadący w tym samym kierunku kierowca hondy. Po zderzeniu on również uderzył w bariery ochronne.

W wyniku zdarzenia ranni zostali kierująca hyundaia, 42-letni kierowca hondy oraz troje pasażerów hondy, kobieta i dwoje dzieci w wieku 10 i 14 lat. Ranni zostali przewiezieni do szpitala. Kierujący byli w chwili zdarzenia trzeźwi. Po zdarzeniu autostrada w kierunku Krakowa była zablokowana, a policjanci wyznaczyli objazdy.

źródło: KMP Rzeszów

zdjęcie poglądowe

24-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)