REKLAMA
REKLAMA

Łukasz Łagożny w programie TVP. Mówił o Sanoku. ZOBACZ VIDEO

SANOK / PODKARPACIE. Sanoczanin Łukasz Łagożny wystąpił wczoraj w programie „Pytanie na śniadanie” emitowanym przez Telewizję Polską. Mówił o swoich pasjach: wyprawach górskich oraz ultramaratonach. Wspomniał również o jego ukochanym mieście, Sanoku. Zapraszamy do obejrzenia materiału.

LINK DO MATERIAŁU VIDEO TVP2 – KLIKNIJ

Kadr z nagrania. Pytanie na śniadanie – TVP2

Przypomnijmy, że Łukasz Łagożny przygotowuje się do kolejnej niezwykle wymagającej wyprawy. Celem jest Masyw Vinsona na Antarktydzie. To ostatni z brakujących „paciorków” w Koronie Ziemi sanockiego himalaisty. Aby Łukasz Łagożny mógł znów zapisać się w historii miasta, potrzebna jest pomoc. Wyprawa jest kosztowna, dlatego założono zbiórkę. Za wpłaty można otrzymać nagrodę!

Mojej Koronie Ziemi brakuje ostatniego „paciorka” – Masywu Vinsona na Antarktydzie. Najzimniejszy, najbardziej odległy, będący na wyciągnięcie ręki, ale najdroższy w całej kolekcji. Wyjazd zaplanowany na połowę listopada kosztuje 200 tys zł. Dzisiaj, dzięki sponsorom udało mi się uzbierać prawie połowę. Wciąż pozostała ogromna część, która pozwoli mi wyjechać. Tykający zegar jest coraz głośniejszy i szybko odlicza czas, który pozostał do wyjazdu. Dlatego proszę Was o wsparcie – mówi sanoczanin.

LINK DO ZBIÓRKI – ZRZUTKA.PL

Portal Esanok.pl jest patronem medialnym wyprawy Łukasza Łagożnego na Antarktydę

esanok1

ZOBACZ RÓWNIEŻ:

Sanoczanin chce zdobyć najzimniejszy szczyt Korony Ziemi. Potrzebne wsparcie (VIDEO, ZDJĘCIA)

21-08-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)