REKLAMA
REKLAMA

AKTUALIZACJA: Mężczyzna przysypany ziemią! Trwa akcja ratunkowa (ZDJĘCIA Z MIEJSCA ZDARZENIA)

ODRZECHOWA / PODKARPACIE. W Odrzechowej podczas prac ziemnych doszło do nieszczęśliwego wypadku. Mężczyzna został przysypany ziemią. Trwa akcja służb. Na miejsce wystartował śmigłowiec LPR.

Wkrótce więcej informacji oraz zdjęcia z miejsca wypadku.

AKTUALIZACJA 11:30:

Na miejsce wyruszyła Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Wysokościowego z JRG Krosno.

AKTUALIZACJA 11:40:

Jak dowiadujemy się w sanockiej komendzie straży pożarnej, do wypadku doszło podczas kopania studni. Mężczyznę przysypała ziemia, gdy ten znajdował się na głębokości około 4 metrów.

Na miejsce wyjechali ratownicy GOPR.

Do Odrzechowej udają się również strażacy z grupy poszukiwawczo-ratowniczej z Dębicy.

AKTUALIZACJA 11:55:

Na miejsce docierają kolejne jednostki Ochotniczych Straży Pożarnych. Trwa wyścig z czasem.

AKTUALIZACJA 12:45:

Na miejsce zdarzenia docierają kolejne wyspecjalizowane służby. Przybyła już Grupa Wysokościowa z KMPSP w Krośnie oraz grupa poszukiwawczo-ratownicza z Dębicy. Nieustannie pracują dwie koparki, aby udrożnić drogę do poszkodowanego ratownikom, którzy czekają na rozpoczęcie akcji ratunkowej. Kilkadziesiąt metrów od miejsca zdarzenia wylądował już śmigłowiec LPR. Do akcji ratunkowej przyłączyli się także Strażacy ochotnicy.

AKTUALIZACJA 13.10:
Zakończyła się bardzo sprawna i intensywna praca koparek. Operatorzy są wycieńczeni z uwagi na tempo oraz emocje towarzyszące pracy.

Ratownicy zeszli do poszkodowanego do głębokości około 5 metrów. Wszystkie służby na miejscu pozostają w pełnej gotowości.

AKTUALIZACJA 13:45:

Odjechała jedna karetka z miejsca zdarzenia oraz część strażaków. Odleciał także helikopter Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Trwa akcja w wykopanej przez operatorów koparek dziurze.

AKTUALIZACJA 14:00:

Ratownicy dotarli do zasypanego. Niestety stwierdzono zgon 58-letniego mężczyzny. Na miejsce udaje się już prokurator, który zadecyduje czy ciało zostanie zabezpieczone do badań sekcyjnych. 

foto: Red.

foto (3): KP PSP Sanok

20-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:

Udostępnij


Napisz komentarz przez Facebook


lub zaloguj się aby dodać komentarz


Pokaż więcej komentarzy (0)