REKLAMA
REKLAMA

NADESŁANE: „Boiska z trawą po kolana? Kto o nie dba?” (FOTO)

SANOK / PODKARPACIE. – Tyle mówi się o remontach i placach zabaw, boiskach dla dzieci, a tu taki kwiatek. Nawet na waszej stronie czytałem ostatnio, że miasto prowadzi te remonty na ogródkach jordanowskich, placach zabaw, siłowniach plenerowych, a o tym boisku zapomnieli? Czyja to własność? – taką wiadomość odebraliśmy od naszego czytelnika.

Z pytaniem o boisko zwróciliśmy się do sanockiego magistratu

Teren rekreacyjno-sportowy przy ul. Rataja i Struga jest własnością Gminy Miasta Sanoka, podobnie jak inne tereny rekreacyjne będące mieniem komunalnym jest pod zarządem Sanockiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej. Zakres prac zleconych firmie to: bieżące koszenie trawnika i utrzymanie terenu w czystości.
Teren będzie wykaszany (firma wykaszała sąsiedni teren przy ul. Glinice, plac przy Rataja i Struga został wyznaczony jako drugi w kolejności). Co do remontów i bezpieczeństwa – nie stwierdzono zagrożeń dla osób korzystających z terenu przy Rataja/Struga (teren był poddany oględzinom przez inspektora z uprawnieniami budowlanymi, który stwierdził, ze ustawione tam bramki są stabilne
– wyjaśnia Małgorzata Sienkiewicz-Woskowicz, kierownik Biura Burmistrza UM Sanok.

09-06-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)