REKLAMA
REKLAMA

Pijany skasował dwa samochody i uciekł. Trafił do aresztu

SANOK / PODKARPACIE. 36-latek, mimo posiadania sądowego zakazu kierowania pojazdami, spowodował kolizję i uciekł. Decyzją sądu najbliższe dwa miesiące mężczyzna spędzi w areszcie.


Do zdarzenia doszło w sobotę 5 października w Zabłotcach. 36-latek, mimo że był pijany, kierował alfą romeo. Doprowadził do zderzenia z dwoma pojazdami i uciekł z miejsca kolizji.

Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów. Badanie alkomatem wykazało, że 36-latek ma w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że mężczyzna ma orzeczony przez sąd dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy został dwukrotnie zatrzymany przez policjantów. W obydwu przypadkach nietrzeźwy kierował pojazdem.

W tej sprawie policjanci prowadzą postępowanie. Analiza dotychczasowo zebranych dowodów dała podstawy do skierowania wniosku do sądu o zastosowanie wobec 36-latka tymczasowego aresztu. Wczoraj na rozprawie sąd przychylił się do wniosku i zastosował wobec niego dwumiesięczny areszt – mówi Anna Oleniacz, rzecznik prasowy sanockiej policji.

 

źródło: KPP Sanok

09-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

Pokaż więcej komentarzy (0)