REKLAMA
REKLAMA

Pijany skasował dwa samochody i uciekł. Trafił do aresztu

SANOK / PODKARPACIE. 36-latek, mimo posiadania sądowego zakazu kierowania pojazdami, spowodował kolizję i uciekł. Decyzją sądu najbliższe dwa miesiące mężczyzna spędzi w areszcie.


Do zdarzenia doszło w sobotę 5 października w Zabłotcach. 36-latek, mimo że był pijany, kierował alfą romeo. Doprowadził do zderzenia z dwoma pojazdami i uciekł z miejsca kolizji.

Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów. Badanie alkomatem wykazało, że 36-latek ma w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że mężczyzna ma orzeczony przez sąd dożywotni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów. W ciągu ostatnich dwóch miesięcy został dwukrotnie zatrzymany przez policjantów. W obydwu przypadkach nietrzeźwy kierował pojazdem.

W tej sprawie policjanci prowadzą postępowanie. Analiza dotychczasowo zebranych dowodów dała podstawy do skierowania wniosku do sądu o zastosowanie wobec 36-latka tymczasowego aresztu. Wczoraj na rozprawie sąd przychylił się do wniosku i zastosował wobec niego dwumiesięczny areszt – mówi Anna Oleniacz, rzecznik prasowy sanockiej policji.

 

źródło: KPP Sanok

09-10-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)