REKLAMA
REKLAMA

PODKARPACIE. Pijany 20-latek wjechał renaultem do rowu (ZDJĘCIA)

PODKARPACIE. Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał kierujący renaultem, który wjechał do przydrożnego rowu w Targowiskach. 20-letniemu mężczyźnie, za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości, grozi kara do 2 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w wigilię po godz. 2, na ul. Jana Pawła II w Targowiskach. Pracujący na miejscu policjanci wstępnie ustalili, że 20-letni kierujący renaultem stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do przydrożnego rowu. W wyniku zdarzenia mężczyzna oraz podróżująca z nim 18-letnia pasażerka odnieśli niegroźne obrażenia.

Badanie stanu trzeźwości 20-latka wykazało ponad 2 promile alkoholu w jego organizmie. Za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości grozi mu kara do 2 lat więzienia.

Apelujemy o ostrożną jazdę i nie wsiadanie za kierownicę po spożyciu alkoholu. Trzeźwość i dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze to główne zasady bezpiecznej podróży.

źródło: KMP Krosno

27-12-2019

Udostępnij ten artykuł znajomym:
Dodaj komentarz

Zaloguj się a:

  • Twój komentarz zostanie wyróżniony,
  • otrzymasz punkty, które będziesz mógł wymienić na nagrody,
  • czytelnicy będa mogli oceniać Twoją wypowiedź (łapki),
lub dodaj zwykły komentarz, który zostanie wyświetlany na końcu strony, bez możliwosci głosowania oraz pisania odpowiedzi.
Dodając komentarz akceptujesz postanowienia regulaminu.

| Zaloguj się
Pokaż więcej komentarzy (0)